Форма і матеріал кухонного столу

17.01.2021
1 638
Admin

Форма и материал кухонного стола

  1. Форма стільниць
  2. Матеріал столу

Одним з предметів меблів, без якого важко уявити наше життя, є кухонний стіл, форми якого надзвичайно різноманітні, і асортимент практично безмежний, що створює складність при виборі. Тому, перш ніж купити кухонний стіл, слід ретельно обміркувати, яка саме модель Вам потрібна. Щоб полегшити Вам вибір, ми вирішили розглянути найпоширеніші варіанти кухонних столів і розповісти про їх достоїнства і недоліки.

Форма стільниць

За формою стільниці бувають круглі, прямокутні, квадратні, а також овальні, вигнуті і багатокутні.

Прямоугольная столешница обеденного стола для кухни

Прямокутна стільниця ідеально підійде до кухні, виконаної в класичному стилі. Перевагою такого столу є можливість розмістити багато людей, проте він займає досить багато місця.

Круглый обеденный стол

Столи квадратної і круглої форми вміщують менше людей, ніж прямокутні і непогано виглядають в просторих кухнях. Зазначимо, що сторона або діаметр столу повинен бути більше 90 см, інакше сидячим буде тісно і дискомфортно.

Матеріал столу

Материал стола

Кожен стіл складається з стільниці і опор, які, як правило, виготовляють з ДСП, дерева і сталі. Зазначимо, що два останніх матеріалу краще, т. к. опори з ДСП нездатні витримати велике навантаження, з-за чого їх роблять масивними. Сталь частіше використовується в столах стилю хай-тек, а дерево - в класичних варіантах.

Стільниці можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. Найбільш дешевим варіантом є ДСП і МДФ, виготовляються з деревної стружки. Якщо порівнювати ці два матеріалу, то краще вибрати МДФ, т. к. він набагато стійкіші до вологи і високих температур, і за експлуатаційними якостями і довговічності може зрівнятися з масивом дерева.

Стол из камня и дерева

Камінь і дерево коштують значно дорожче ДСП і МДФ, однак є лідерами в плані якості і терміну служби. Недоліками каменю є значний вагу, сприйнятливість до різких перепадів температури і вологості. Дерево слід захищати від механічних пошкоджень, а також вологи, від якої він може деформуватися.

Столешница из стекла

Стільниця зі скла виглядає ефектно, проте слід пам'ятати, що скло може тріснути і розбитися. В даний час скло, яке використовується в якості стільниці, загартовується в печах, тому воно здатне витримувати значну вагу, але запобіжні заходи не поміщають.

Стільниця, покрита пластиком, проста у відході, довговічна і коштує недорого, проте вона боїться високих температур і агресивних хімічних речовин.

Читайте також: