Гідроізоляційні матеріали «Кальматрон»

17.01.2021
1 029
Admin

Гидроизоляционные материалы "Кальматрон"

 1. Області застосування

*На правах реклами

Ефективність гідроізоляції безпосередньо залежить від якості застосовуваних матеріалів. Для захисту будинків і споруд використовуються різні види ізолюючих матеріалів, які володіють різним ступенем схильності руйнівному впливу вологи. Тому підбирати способи і засоби гідроізоляції необхідно з урахуванням конкретних особливостей будинку або споруди.

ДК «Кальматрон» представляє якісні і надійні засоби, застосування яких гарантує відмінну якість і високу результативність гідроізоляції.

В каталозі продукції Kalmatron представлені різні види гідроізолюючих матеріалів:

 • Проникаючі: Кальматрон, Кольматекс, Кальматрон-Економ.
 • Традиційні суміші: Кальматрон-Шовний, Кальмастоп, Гідробетон СРГ-Ф1(2), Кальматрон-Еластік.
 • Добавки: Кальматрон-Д.
 • Джгути: Ультраплат.

Переваги гідроізоляції ГК «Кальматрон»:

 • висока надійність і тривалий термін експлуатації;
 • відмінна міцність, морозостійкість і вологостійкість;
 • зручність приготування і легкість застосування;
 • стійкість до температурних перепадів;
 • висока адгезія до цеглі, бетону і каменю;
 • відсутність агресивних і токсичних компонентів;
 • можливість застосування для обробки поверхонь, що контактують з питною водою.

Області застосування

 1. Гідроізоляція бетонних, кам'яних, цегельних і ЖБ фундаментів.
 2. Ремонт, захист і ізоляція тріщин, стиків і швів.
 3. Гідроізоляція підвалів, фонтанів, басейнів і т. п.
 4. Усунення протікання рідини у тріщинах, стиках і сполученнях.
 5. Облаштування еластичної гідроізоляції.
 6. Обробка і захист оштукатурених поверхонь.
 7. Гідроізоляція тунелів, трубопроводів і ємностей.
 8. Межпанельная і межблочная герметизація.

Для захисту і гідроізоляції фундаментів, підвалів, фонтанів, басейнів і ємностей рекомендується використовувати проникаючі ізолюючі суміші Кальматрон Кольматекс. Спеціальні хімічно активні інгредієнти, які є в складі цих коштів, підвищують міцність конструкції, збільшують сульфатостойкость і вологонепроникність, а також морозостійкість.

Кальматрон-эконом

Надійний захист оштукатурених поверхонь забезпечується застосуванням ізолюючої суміші Кальматрон-Економ, володіє підвищеною адгезією до кам'яних, цегельних і бетонних матеріалів.

Для усунення дефектів внутрішніх та зовнішніх поверхонь, а також їх захисту від вологи призначені ремонтні суміші Гідробетон СРГ-Ф1(2). СРГ-Ф1 забезпечує ліквідацію дефектів розмірами 5 - 50 мм, а СРГ-Ф2, відповідно 2 - 10 мм.

Гидробетон

Обробку швів і стиків рекомендується проводити з допомогою активної суміші Кальматрон-Шовний, яка володіє підвищеною адгезією до будь-якої мінеральної поверхні.

Кальматрон шовный

Для екстрених випадків спеціально передбачений препарат Кальмастоп. Швидкотужавіюча суміш забезпечує оперативну ліквідацію пошкоджень і витоків рідини в трубопроводах, баках та інших поверхнях як усередині приміщень, так і зовні. Унікальність даного матеріалу в тому, що усунення витоку рідини відбувається навіть при постійному притоці води.

Кальмастоп

Суттєво підвищити міцність бетону і поліпшити його водонепроникність дозволяють спеціальні добавки Кальматрон-Д. Застосування суміші на стадії бетонування виключає необхідність влаштування інших видів гідроізоляції (обмазувальної, обклеювальної тощо)

Для облаштування еластичної гідроізоляції поверхонь, в основі яких матеріали, схильні до розшарування або розтріскування, призначена в'язка суміш Кальматрон-Еластік. Крім цегляних кладок, стяжок, бетонних і оштукатурених поверхонь, вона ефективна для захисту гіпсокартону, фанери, ДСП і т. п.

Жгут гидроизоляционный

Ультраплат (бетонит натрію на основі гнучкого каучуку) у вигляді гнучкого шнура є ідеальним засобом для герметизації з'єднань, примикань і стиків бетонних або ЖБ блоків, панелей та каналів інженерних комунікацій. Саморасшіряющійся шнур при гідратації збільшується в об'ємі в 15 разів і надійно ізолює простір.

Читайте також: