Чим хороші глянсові натяжні стелі

17.01.2021
1 476
Admin

Чем хороши глянцевые потолки

 1. Особливості глянцевих стель
 2. Переваги глянцевих полотен
 3. Фото глянсових натяжних стель
 4. Відео

Якщо поверхня полотна ПВХ, на основі якого монтуються сучасні натяжні стелі, обробити зверху спеціальним лаком, то вона набуває здатність відбивати світло і стає глянсовою (на відміну від матових плівок). Відзначено також, що при інших рівних умовах лаковані покриття дозволяють візуально змінити отделываемые приміщення за рахунок ефекту уявного розширення меж сприйманого простору (в основному за рахунок збільшення їх висоти).

Чим хороші глянсові натяжні стелі? Завдяки своєї особливої вишуканості, а також високої швидкості монтажу і незначним роботи на підготовчій стадії робіт глянсові натяжні стелі користуються в наші дні значним попитом у вітчизняного масового споживача.

Особливості глянцевих стель

Особенности глянцевых потолков

Чим же гарні глянсові натяжні стелі окрім згаданого вище ефекту? При більш детальному розгляді цього питання з'ясовується наступне:

 • Глянець декоративної плівці не тільки збільшує візуально сприймається простір кімнат, але також надає приміщень досить привабливий і оригінальний вигляд, створюючи загальне враження загадковості всієї навколишньої обстановки.
 • Незвичайного ефекту вдається досягти і за рахунок прекрасних властивостей глянцевою стельової плівки, завдяки яким відбите світло перетворюється в дивовижне сузір'я невеликих яскравих точок, переливаються різними кольорами веселки.
 • Глянсові натяжні стелі відрізняються великою різноманітністю можливих забарвлень, що підвищує їх привабливість в очах пересічного споживача. На відміну від інших матеріалів даного класу, глянсове покриття можуть передавати до 200-від колірних відтінків, що відкриває широкі можливості в плані прийняття оригінальних дизайнерських рішень в ході оформлення інтер'єрів приміщень.

Глянцевый черный потолок

В якості прикладу колірних можливостей таких полотен можна розглянути натяжна стеля чорного глянцю, який буде дуже стильно і оригінально виглядати в приміщеннях певного функціонального призначення (в розважальних і ділових центрах, наприклад).

Використання сучасних дизайнерських прийомів, заснованих на контрасті різних колірних відтінків, дозволить вам отримати оригінальний інтер'єр шляхом формування декількох стельових ярусів (із збереженням загального стилю оформлення всього приміщення в цілому).

Переваги глянцевих полотен

Достоинства глянцевых полотен

До числа незаперечних переваг сучасних глянцевих стель можна віднести і такі їх чудові властивості:

 • висока вологостійкість матеріалу, що досягає 100 %, а також завидна міцність, завдяки якій ділянка полотна площею 1 квадратний метр здатний утримувати до 100 літрів води;
 • висока стійкість матеріалу до займання, оскільки такі покриття на відкритому вогні не горять, а тільки плавляться;
 • хороші звукоізоляційні характеристики;
 • можливість швидкого демонтажу і встановлення в іншому місці;
 • відсутність ефекту електризації, що виключає можливість накопичення пилу на поверхні стелі;
 • простота чищення полотна в разі його забруднення (можна просто протирати його вологою ганчіркою);
 • великі терміни експлуатації, а також висока екологічність.

Сподіваємося, що ви хотіли знати, чим хороші глянсові натяжні стелі, то в цій статті ви знайшли вичерпну відповідь на це питання. З допомогою цих стель можна повністю оновити інтер'єр кімнати та усунути всі її візуально сприймані недоліки. Зазначимо також, що даний варіант стелі підходить як для житлових, так і для робочих приміщень.

Фото глянсових натяжних стель

Желтый потолок в гостиной

Черный глянцевый потолок

Прихожая с глянцевым потолком

Глянцевый фиолетовый потолок

Відео

Даний відеоролик присвячений монтажу глянсових натяжних стель.

Читайте також: