Гарні ідеї облаштування штучних водойм на дачі

17.01.2021
4 743
Admin

Идеи обустройства искусственных водоемов

  1. Конструктивне різноманітність оформлення
  2. Флористичні ідеї для дачних водойм
  3. Декоративне оздоблення дачного ставка
  4. Відео

Водойма на дачній ділянці просто зачаровує розслаблюючій і спокійною атмосферою. Грамотно підібрана форма водної гладі і гармонійно вибрані рослини зачаровують і манять насолодитися органічністю природного ландшафту. Гарні ідеї облаштування штучних водойм на дачі перетворять навколишній простір заміській території в оазис духовного заспокоєння, подарують задоволення від спілкування з живою природою. Таке гідротехнічна споруда стане справжньою гордістю власників дачі і справжньою радістю гостей.

Конструктивне різноманітність оформлення

Оформление дачного водоема

Облаштування берегової зони водойми уламками скель, невеликими каменями, великими валунами і навіть битим цеглою урізноманітнює обриси кордонів і замаскує штучно створені краю споруди. Таким чином, з першого погляду буде складно відрізнити штучний водойму від природного ландшафту, який як би спочатку був на заміській ділянці.

Мини-водопад на пруду

Незвично і стильно виглядає будь-яка водойма, доповнений оригінальним каскадом водоспаду, з дзюркотливими уступами і нестандартним декоративним оточенням. Водні потоки, прагнуть вниз по кам'янистих схилах, прикрасять конструкцію будь-якого розміру і форми. Крім естетичної насолоди, будь водоспад дарує додаткове озонування повітря, який він насичує свіжістю водяних парів і киснем. Таке доповнення відмінно позначається на життєдіяльності рослин в навколишньому ландшафті і позитивно впливає на життєдіяльність фауни водоймища.

Флористичні ідеї для дачних водойм

Флористические идеи

Самим красивим прикрасою будь-якого ставка або водоспаду стануть яскраві, ретельно підібрані рослини, які розставлять необхідні акценти, приховають можливі недоліки споруди і виділять всі його достоїнства. Неймовірні за формою і барвистості квіти привнесуть в водну гладь додаткову романтичність і оригінальність. Однак необхідно пам'ятати рада досвідчених професіоналів, які не рекомендують зловживати кількістю рослин у водоймі. Вибирайте посадковий матеріал, що забезпечує цілорічне цвітіння. При цьому варто звертати увагу на рослини і кущики з невеликою висотою, які не будуть загороджувати красу ставка від оточуючих поглядів.

Декоративне оздоблення дачного ставка

Подсветка пруда

Сьогодні в будь-якому магазині садових приладдя або будівельному центрі можна придбати спеціальні декоративні камені, які можна розташувати уздовж берегової лінії ставка, по всьому його периметру. Дуже гарні ідеї облаштування штучних водойм на дачі можна втілити в життя за допомогою особливих прикрас або поплавців зі скла. Подібні прикраси настільки ефектні і незвичайні, що складно буде відірвати очей від пишноти і краси водойми. Це пов'язано з тим, що скляні елементи миттєво вловлюють всі переливи сонячного світла або штучного освітлення, щедро ділячись яскравими заломленими променями з навколишнім простором.

Декорирование водоема фигурками

Окремо варто згадати і традиційні скульптурні композиції, які надають будь-якому водоймі ауру класичної розкоші і статусності. Особливо гармонійно виглядає скульптурне твір у центрі водойми, фонтани або ставка. Безперечно, така прикраса вимагає додаткових тимчасових і фінансових витрат, але і враження від художнього ансамблю залишається незабутнім. Статуї та скульптури можна виконати за авторськими ескізами під замовлення або вибрати з великого асортименту готових виробів у спеціалізованому будівельному магазині або супермаркеті.

Скульптура лягушки на пруду

Для дітей можна використовувати оригінальні казкові або природні екземпляри, які можуть бути розфарбовані в яскраві, строкаті кольори або навпаки виграшно виділятися монохромного гамою відтінків.

Відео

Живі рибки - найкраще прикраса ставка. Пропонуємо вам помилуватися на дивовижний ставок.

Читайте також: