Якісний спецодяг - запорука безпеки

17.01.2021
850
Admin

Качественная спецодежда - залог безопасности

* На правах реклами

При згадці словосполучення «робочий одяг» багато хто як і раніше представляють собі безформні роби, тілогрійки і бушлати, які із-за шару бруду виглядають так, наче це якісь ганчірки. Насправді це далеко не так. Сучасні виробники спецодягу вже давно не шиють такі речі, які виглядали б не естетично. З конвеєрів компаній сьогодні сходять високоякісні робочі костюми, які відрізняються як за естетичними показниками, так практичністю і довговічністю. Більшість тканин, використовуваних у виробництві, володіють водовідштовхувальними властивостями, вони дуже стійкі на розрив і не вимагають якихось спеціальних режимів прання. Використання сучасних тканин сприяє більш тривалому терміну служби одягу для роботи, що істотно скорочує витрати тієї компанії, робочі якій обов'язково повинні бути забезпечені спецодягом. Таким чином, купуючи якісну уніформу, компанія економить матеріальні кошти, а робітники можуть не турбуватися про свою безпеку, незалежно від їх виду діяльності.

Костюм

Сучасні робочі костюми для чоловіків і жінок виготовляються з урахуванням анатомічних особливостей організмів представників обох статей. Яскравим тому прикладом є костюм "Стандарт". Модель для чоловіків і модель для жінок відрізняються не тільки кольором і складом тканини, але і кроєм. Внаслідок цього кожен відчуває себе в цьому костюмі максимально комфортно. Треба сказати, що уніформа не сковує рухів, як згадувалося вище, міцна на розрив, а також здатна витримати велику кількість прань і чисток. При цьому спецодяг відрізняється досить естетичними показниками, що дає можливість з її допомогою створити дуже практичний фірмовий стиль колективу. Іншими словами - сучасний одяг для роботи найкращим чином поєднує в собі такі якості та показники, як практичність, функціональність і відмінний професійний стиль. Так як її вартість невелика, то великих витрат її покупка не принесе.

Единый стиль одежды у рабочих

Костюм

Поза всяким сумнівом, основне призначення робочих костюмів і раніше полягає в захисті здоров'я людини, і його життя. Крім того, вона відмінним чином сприяє захисту шкірного покриву організму від різного роду виробничих забруднень. Використання сумішевих тканин сприяє тому, що готові вироби, як наприклад костюм "Передовик", не просто добре виглядають, але і не вбирають в себе різні рідини, такі як вода, кислоти, хім препарати і всілякі мастильні, а також аналогічні їм матеріали, які представники робочих спеціальностей нерідко використовують для різних цілей. Таким чином уніформу доводиться прати набагато рідше, що також продовжує її термін. Крім того робочі костюми захищають від перепадів температур, які нерідко трапляються на виробництві. Наявність на костюмі манжет позбавляє робочого від імовірності того, що рукав одягу може потрапити під обертовий механізм, якщо за родом служби йому доводиться з такими механізмами працювати. Наявність великих кишень дозволяє носити в них необхідні для роботи речі, такі як робочі рукавиці, наприклад, або ж невеликий гайковий ключ.

Читайте також: