Як орендувати екскаватор

17.01.2021
853
Admin

Как арендовать экскаватор

 1. Переваги оренди
 2. Орендуємо екскаватор правильно
 3. Різновиди екскаваторів та їх переваги
 4. Відео

Починаючим підприємцям буває важко відразу придбати всю необхідну техніку, а якщо деякі види робіт проводяться вкрай рідко, то й немає необхідності, так як це тягне додаткові витрати на її утримання і обслуговування. На допомогу таким людям приходять компанії, які здають спеціальну техніку в оренду та надають всі додаткові послуги, типу сервісного обслуговування, ремонту та доставки.

Переваги оренди

Преимущества аренды экскаватора

 • Контроль фінансових витрат. Фіксована вартість оренди дозволяє розраховувати свої можливості наперед.
 • Збільшення продуктивності і прискорення робіт при мінімальних витратах.
 • Немає необхідності у виділенні додаткових ресурсів на ремонт і техобслуговування машин.
 • Випробування орендованої техніки в дії. Після цього можна вибирати певний тип екскаваторів, оптимально підходять для ваших робіт.

Аренда экскаватора

Компанії, що надають послуги оренди екскаваторів, пропонують:

 • Мінімальний термін оренди. Спеціальну техніку можна взяти на один день, що допомагає значно скоротити фінансові витрати та уникнути простою.
 • Максимальний термін обговорюється з менеджером.
 • З орендованою технікою надається досвідчений оператор, що звільняє вас від його пошуку і додаткових витрат.
 • Багато компаній пропонують сервісну підтримку на весь період найму.

Орендуємо екскаватор правильно

Арендуем экскаватор правильно

Перед вибором спеціальної техніки необхідно визначитися з типом майбутніх робіт.

Орендувати екскаватори рекомендується виключно на гірничодобувних підприємствах, в будівельних компаніях або в організаціях, що спеціалізуються саме на цьому.

Пошуки орендодавців стає простим завданням, якщо є доступ в інтернет. У Всесвітній павутині ви зможете знайти бажаний тип техніки, ознайомитися з правилами оренди і подивитися відгуки про компанії. Ви також можете подивитися, яка з компаній надає техніку з можливістю викупу (якщо в цьому є необхідність). Тепер ви знаєте, як орендувати екскаватор правильно!

Різновиди екскаваторів та їх переваги

Екскаватори - універсальна техніка, тому багато компаній роблять акцент на оренді саме цих машин. Спектр виконуваних ними робіт поповнюється з винаходом нового навісного обладнання, тому вони поступово витісняють з ринку іншу техніку.

Гусеничні

Экскаватор гусеничный

Цей вид техніки використовується для копання ґрунту, незалежно від його міцності, розробки скельних порід, навантаження і розвантаження сипучих і негабаритних об'єктів. Також їх широко застосовують для розчищення територій, знесення будівель, риття меліоративних та водовідвідних каналів. З допомогою гусеничних екскаваторів риють довгі і глибокі котловани, мостові переходи та тунелі.

Колісні або на пневмоходу

Такі екскаватори - поєднання плавності рухів, точності і високої працездатності. Ця техніка відрізняється універсальністю, так як може замінити відразу кілька машин. Різниця між гусеничним і колісним екскаватором полягає в тому, що останньому не потрібні додаткові засоби для транспортування. Як орендувати екскаватор, вибравши правильний тип машини, підкажуть фахівці.

Экскаватор на пневмоходу

Переваги колісних екскаваторів складаються в маневреності і великій вибір навісного обладнання, яке дозволяє проводити всілякі роботи максимально ефективно. Також ця техніка володіє високою швидкістю переміщення, чого не можна сказати про гусеничних екскаваторах. Ківш у колісної спецтехніки має великий діаметр, а сама машина - високу вантажопідйомність та потужність.

Екскаватори-навантажувачі

Экскаватор-погрузчик

Використовуються для будівельних робіт, прокладки або реставрації дорожнього полотна, а також при прокладанні каналізаційних і дренажних систем, але основне їх завдання - вантаження матеріалів. Вони можуть завантажувати такі речовини, як: грунт, металеву стружку, камінь, пісок, гірські породи та інші. Також за допомогою навісного обладнання можна проводити транспортування об'єктів, риття траншей і зведення насипів.

Відео

Міні-екскаватори сьогодні користуються особливим попитом. Пропонуємо вашій увазі відеоролик про роботу такого екскаватора.

Читайте також: