Як орендувати будівельний кран

17.01.2021
1 072
Admin

Как арендовать строительный кран

 1. Переваги оренди будівельного крана
 2. Вибір крана
 3. Укладення договору
 4. Відео

В нинішній час мало хто будує будинок сам, не наймаючи фахівців. А якщо говорити про будівництво будинків з багатотонними конструкціями, наприклад ступенями, межлестничными майданчиками або плитами перекриття, то вам знадобиться інформація про те, як орендувати будівельний кран. Ця техніка є спецтехніку з безліччю зручних функцій, необхідних при будівництві житлових будинків, так і інших будівель. Без цієї техніки ніяка будівництво просто немислима.

Однак підбирати кранові машини треба з розумом, адже без грамотного підходу до цього питання можна переплатити великі суми грошей. Можна вибрати техніку, яка не зможе впоратися зі своїм завданням чи ж буде мати запас потужності набагато більше необхідного. Так само і не має сенсу купувати таку техніку заради одного-двох будівництв, навіть капітальних. Продати її як нову вже не вийде, та й не той це товар, який користується високим попитом на покупку. Вихід - замовити кран в компаніях, які володіють ними і надають у тимчасове користування за певну суму коштів. Замовивши кран, відразу ж можемо вирішити всі проблеми з тим, як підняти і укласти конструкції, які не під силу підняти людині або навіть бригаді.

Переваги оренди будівельного крана

Преимущества аренды строительного крана

Послуга оренди користується популярністю через свою необхідності, прийнятною оплати за використання техніки високої продуктивності. Будівельні крани універсальними в тому сенсі, що володіють великою маневреністю, а їхні характеристики відносно підйомів вантажу на висоту є безперечною перевагою.

 1. Завдяки цій послузі роботи можна виконувати без затримок за термінами.
 2. Орендуючи підйомний кран, людина позбавляє себе від проблем, пов'язаних з переміщенням вантажів великої ваги і великих розмірів.
 3. Компанія, що надає подібну послугу, в свою чергу, гарантує, що в точності будуть дотримані будівельні норми і правила, а безпеки робочих ніщо не буде загрожувати.

Вибір крана

Выбор крана

Дуже зручні гусеничні крани, особливо при розташуванні місця будівництва далеко від густонаселених районів і при відсутності нормальних доріг. Їх оренда не буде сильно бити по гаманцю, вартість оренди буде прийнятною для більшості замовників, а робота із застосуванням цієї техніки може бути виконана в колосальних обсягах. Гусеничні крани мобільні, маневрені, що дозволяє їм пересуватися без праці по об'єкту будівництва.

Аренда строительного крана

Досить вигідна оренда будівельного крана. Вигода від цього буде відчутна майже відразу:

 1. Орендуючи техніку, клієнт отримує технічну підтримку, що надається фахівцями, які мають досвід у цій сфері.
 2. Можна не боятися поломок, так як вся техніка перевіряється на предмет несправностей регулярно.
 3. Клієнт, який наймає кран не повинен бути кваліфікованим кранівником, адже разом з технікою надаються і фахівці, які можуть працювати як з відносно легкими вантажами, так і вантажами більшої ваги.
 4. За допомогою кранів є можливість швидко і якісно провести будівельні роботи, а також надати послуги, пов'язані з навантаженням або розвантаженням матеріалів.

Укладення договору

Заключение договора

Для укладення договору необхідно викликати фахівців компанії, з якою передбачається співпраця. Вони, провівши оцінку майбутніх робіт, на місці можуть укласти договір оренди. Завдяки такому обслуговування можна сподіватися, що роботи, які будуть проводитися, пройдуть ефективно, а також буде обрана відповідна техніка. Техніка може працювати за графіком, який буде зручний клієнтові. Також, в залежності від вибору компанії, можуть надаватися хороші знижки і система з гнучкою оплатою, що залежить від комплектації крана.

Відео

Якщо мають роботи невеликого масштабу на невеликій території, ви можете взяти в оренду міні-кран. Наприклад, такий, який показано в цьому відео.

Читайте також: