Як поставити скло в двері

17.01.2021
1 680
Admin

Как правильно поставить стекло в дверь

Всім відомо, як з допомогою скляних дверей вдається наповнити квартиру світлом. Однак, цей товар далеко не дешевий. Набагато дешевше вирішити проблему освітлення квартири можна, вмонтувавши скло в поверхню старих традиційних дверей. На жаль, подібну операцію неможливо буде виконати з дверима филенчатой, її конструкція не передбачає внесення таких серйозних змін. Інша справа - щитова, яка не створює проблем вставлення скла в двері. Пам'ятайте, що успішний результат заходу залежить від того, наскільки ви будете акуратні. Для кухонь, великих холів і стандартних житлових приміщень згодиться скляний лист, який потрібно поставити на дистанції 6 сантиметрів від верхній дверний кромки і 40 сантиметрів - від нижньої. Для ванною або туалетної кімнати можна дотримуватися цих же розмірів, але скляний лист має бути матовим.

Зауважимо, що просте скло придатне лише для невеликих отворів у двері. Довгі панелі, які значно легше розбити, потребують склі шаруватому або навіть армованому. Планки з дерева, які застосовуються в закріпленні скляного листа, повинні мати плоску поверхню, а також обрану чверть. Така плану здатна максимально приховати недоліки і нерівності полотна дверей. Дізнатися потрібну ширину планки досить нескладно. З товщини двері слід відняти товщину скляного листа і невеликий допуск на ущільнюючу смужку з пористої гуми або скляну стрічку. Отримане значення необхідно розділити надвоє.

Отже, проведемо поетапний розбір операцій, як вставити скло в двері:

Разметка дверного проема

 1. Розмітьте дверний проріз. Покладіть полотно дверей на козли. За допомогою косинця або двох дерев'яних брусків відмітьте точну лінію поперек дверного полотна на необхідній відстані від верхнього її краю. Після відміряйте необхідну відстань по висоті і проведіть паралельну лінію. Для правильного визначення відстані від дверних до країв отвору необхідно виміряти ширину отвору його значення відняти дверну ширину і результат поділити надвоє. Пам'ятайте, що результат повинен перевищувати 16-сантиметровий відстань. Після цього, знову ж таки, за допомогою косинця виконайте дві паралельні лінії
 2. Выполняем дверное отверстие

  Переходимо до виконання отвори. В намічених кутах прорізу потрібно просвердлити отвори. Пам'ятайте, що на свердло потрібно натискати з акуратністю, щоб дверне полотно не дало тріщину. Після цього, двері слід перевернути і відзначити контури майбутнього отвору на зворотному площині. Для зручності, варто обклеїти отриманий контур звичайної клейкою стрічкою. Вона не дасть полотну тріснути або раскрошиться. Отвір виконується за допомогою електричного лобзика. Вставте його в просвердлений отвір і акуратно вирізайте отвір по контуру.
 3. Установка деревянных брусков в отверстие

  Питання "як поставити скло у двері" неможливо вирішити без посилення країв отвору. За допомогою стамески видаліть неміцний пористий заповнювач полотна приблизно на 5 сантиметрів вглиб від кромки отвору. Замість заповнювача встановіть дерев'яні бруски, які слід закріпити за допомогою звичайного клею ПВА.
 4. Планки, які будуть утримувати скляний лист у двері також можна зафіксувати за допомогою клейового складу. Однак, для більшої надійності можна використовувати і шурупи-саморізи, які потрібно встановлювати з 15-сантиметровим інтервалом.
 5. Монтаж стекла двери

  Нарешті, можна приступати до монтажу скла. Звичайний скляний лист підганяти за розміром вам доведеться самостійно, а от армоване повинно бути розрізане виробником або продавцем. Всередину планок слід вкласти смужки пористої м'якої гуми, і на неї покладіть скло. Подібним чином слід вчинити і з зворотного боку. Отже, виходить, що проблема, як поставити скло у двері, цілком вирішувана самостійно і вимагає лише наявності достатньої кількості часу.

Пример установки стекла в межкомнатную дверь

Установка вертикальных стекол в дверь

Врезка стекол в межкомнатную дверь

Читайте також: