Відео: як побудувати басейн своїми руками

17.01.2021
1 847
Admin

Напевно у кожного з нас (можливо, в дитинстві була мрія мати свій власний басейн, в якому можна купатися стільки, скільки заманеться і тоді, коли хочеться. Сьогодні басейн в приватному будинку або на дачі не є екзотикою або недозволеною розкішшю. Якщо немає коштів на будівництво повноцінного басейну, цілком можна купити надувний і радіти водних процедур в теплу пору року. Але ми не будемо розглядати цей варіант. Ми пропонуємо вам подивитися відео про те, як побудувати басейн своїми руками. Напевно якась ідея надихне вас на роботу.

Саморобний басейн

У даному відеоролику розповідається про досить простому і хорошому способі облаштування дачного басейну. Якщо ви в найкоротші терміни хочете облаштувати такий міні-водойма для відпочинку, не пропустіть цей сюжет.

Басейн для дачі

Дачна життя стане в рази приємніше, якщо на вашій ділянці буде розташований басейн. Це відео допоможе вам визначити фронт робіт для його спорудження.

Басейн в будинку

Купатися в будь-який час року можна в басейні, який знаходиться прямо вдома. Правда, варто врахувати, що цей будинок повинен бути досить значних розмірів. Якщо ніщо не перешкоджає будівництва басейну в будинку, то ви цілком можете діяти за схемою, яка розкрита у наступних відеороликах.

Ось ще один сюжет, присвячений будівництва басейну в заміському будинку.

Критий басейн

Критий басейн - альтернатива басейну в будинку. Пропонуємо вам подивитися ролик про такомсооружении.

10 помилок при будівництві басейну

Щоб ви не зробили помилки при будівництві басейну, пропонуємо вам подивитися цей відеосюжет.

Збірний басейн

Ми пропонуємо вам ознайомитися з технологією установки басейну. Дивіться наступний сюжет.

Каркасний басейн

Цей варіант для тих, хто не хоче довгої мороки з будівництвом. Каркасний басейн буде вірою і правдою служити вам і радувати в жарку погоду.

Читайте також: