Як повісити фіранки у ванній

17.01.2021
5 975
Admin

Как повесить занавеску в ванной

  1. Поради щодо вибору фіранки
  2. Вішаємо фіранку
  3. Відео

Не дуже приємно, коли при користуванні ванною без фіранки частина води з неї виявляється на підлозі приміщення (по-перше, стає слизько; по-друге, підвищена вологість нерідко призводить до появи цвілі у ванній кімнаті, особливо при погано працюючої вентиляції).

Выбираем занавеску

Врятувати від калюж на підлозі можуть фіранки, які буде необхідно повісити на спеціальну штангу (її ще називають «власник»). Штангу можна купити в магазині або зробити своїми руками.

Поради щодо вибору фіранки

Непромокальні і симпатичні шторки для ванни можна придбати практично в будь-якому господарському магазині. Зазвичай вони продаються в комплекті з кільцями, але при бажанні можна знайти і без них (це в тих випадках, коли штанга і кільця у вас вже є в наявності). Кільця також можна купити окремо від фіранок і штанги.

Занавески для ванной

Найбільшою популярністю користуються два види штор для ванної кімнати:

  • Штори з ПВХ - це недорогі вироби, що відрізняються невеликою товщиною і розмаїттям малюнків. Однак вони легко забруднюються і не відрізняються довговічністю.
  • Фіранки з поліестеру - більш дорогий варіант, але при цьому й більш міцний. Однак, як і завіски з ПВХ, поліестер не призначений для машинного прання.
Шторки для ванної треба періодично мити (вручну), використовуючи будь-які делікатні миючі засоби (пральний порошок, мило або засіб для миття посуду). Для цієї процедури фіранки краще зняти, так як повісити фіранки у ванній на місце самостійно під силу навіть підлітку, а от намагатися відмити бруд на висить «в повітрі» шторки вельми проблематично.

Занавески из ПВХ

При виборі штор для ванної кімнати не забувайте звертати увагу на їхній розмір:

  • висота завіс повинна бути такою, щоб вона поринала» в ванну не менше ніж на 15-20 сантиметрів;
  • ширина повинна забезпечувати невеликий запас при загині на стіну (по 10-15 сантиметрів з кожного боку). Якщо ви вирішили повісити не одну широку фіранку, а дві, відразу розраховуйте на нахлест в пару десятків сантиметрів по центру штанги, який необхідний, щоб у процесі користування душем вода не тікала між двома полотнищами фіранок.

Высота занавесок для ванны

Любителям любите розслабитися у ванні, читаючи журнал чи книжку, краще вибирати більш прозорі шторки. В іншому випадку при закритих фіранках (вони дозволять не просто відгородитися від решти простору ванної кімнати, але і збережуть більше тепла) буде занадто темно для читання, і ваші очі будуть втомлюватися сильніше.

Вішаємо фіранку

Вешаем занавеску

Давайте розберемо більш докладно, як повісити фіранки у ванній. Перше, що вам необхідно зробити, - це закріпити тримач. Існує два варіанти його кріплення:

  • за принципом розпірки, коли держатель просто впирають у дві протилежні стіни (без використання додаткових кріплень) - такий варіант не підійде тим, кому доводиться мити у ванні маленьких дітей (існує ймовірність, що власник не втримається на своєму місці при занадто рухливих іграх малечі).
  • за допомогою кріпильних елементів - це більш надійний спосіб кріплення тримача для шторки, який дозволяє повісити фіранку над ванною неправильної форми.
Якщо ви вже придбали шторки для ванни, перед установкою штанги переконайтеся, що довжина фіранок дозволяє вам закріпити тримач на даній висоті.

Крепление держателя

Всуньте кільця в отвори в верхній частині фіранки. Ці отвори фіранки зазвичай посилені ще одним шаром матеріалу, що не дозволяє їм рватися від прикладених до завіски невеликих зусиль.

Надіньте кільця на тримач. Всі кільця для ванних мають бічний розріз, що дозволяє їх легко знімати і одягати назад, не демонтуючи тримач для фіранок. Якщо одне або кілька кілець зламаються при подальшій їх експлуатації, видаліть залишки і надіньте на тримач нове кільце.

Відео

Наш відеосюжет розповість про те, як прикрасити ванну з допомогою оригінальної фіранки.

Читайте також: