Як зробити євроремонт у квартирі

17.01.2021
785
Admin

Как сделать евроремонт в квартире

 1. Євроремонт квартири. Що це?
 2. Сучасний євроремонт квартири. Послідовність та види робіт
 3. Особливості оздоблювальних робіт євроремонту
 4. Справа тільки за вами!
 5. Фото

Існує кілька варіантів того, як зробити ремонт у своїй квартирі. Наприклад, він може бути косметичним, капітальним або мати більш сучасну назву - євроремонт. З першими двома все зрозуміло, а от «євроремонт» - досить цікаве поняття. Це вираз стало дуже популярним буквально за останні десятиліття. Тепер кожен, хто робить ремонт, немов прагне до бренду, бажає саме євроремонт. Наприклад, ще в радянські часи як такий ремонт мав на увазі під собою наступний вид робіт:

 • Оздоблення стелі. Раніше просто білили стелі.
 • Оздоблення стін. Вона полягала у обклеювання звичайними паперовими шпалерами. Із-за невеликого вибору кольорів квартири найчастіше були однотипними.
 • Обробка підлоги. В ті часи переважно на підлогу стелили паркет або лінолеум.
 • Фарбування дерев'яних вікон.
 • Фарбування труб водопроводу, радіаторів і труб каналізації.

Ось і весь, мабуть, список робіт, який раніше увазі під словом «ремонт». Проте з часом ситуація яскраво змінилася. Вже з початку 90-х на ринку будматеріалів з'являлося все більше нових технологій, які вимагали покупки нового обладнання. Що стосується наших днів, то тепер поняття ремонт невизначене, яке більшою мірою залежить від фінансових можливостей і фантазії. Існує різний будівельний матеріал, який дозволяє реалізовувати в життя різні ідеї. Більш того, навіть косметичний і капітальний ремонт може виконуватися з сьогоднішнім набором матеріалів з високою якістю. Чому ж тоді виникла потреба у євроремонт? Що має на увазі під собою? І чи можна зробити євроремонт своїми руками?

Євроремонт квартири. Що це?

Что такое евроремонт

Можна сказати, що «євроремонт» поняття умовне. Не варто думати, що воно пов'язане з Європою прямим чином. Євроремонт увазі під собою елітний ремонт квартири, процес якого включаються комплексні роботи, які вимагають використання передових технологій, високоякісних будматеріалів і професійного підходу до роботи. При цьому обов'язково залучається дизайнер, і дотримуються всі міжнародні стандарти. Можливо, ви подумаєте, що немає ніяких відмінностей від капітального ремонту. Однак не поспішайте з висновками. Давайте розглянемо послідовність робіт при євроремонті.

Сучасний євроремонт квартири. Послідовність та види робіт

 • Дизайн проект.

Євроремонт починається з залучення дизайнера інтер'єру. Відповідно розробляється ескіз майбутньої розстановкою меблів. Також в цей проект вносять всі можливі зміни перепланування, заміни трубопроводів, електрики. Більш того, здійснюється добірка оздоблювального матеріалу, а саме поєднання стилю і кольору. Якщо ви володієте комп'ютерною програмою, то такий проект можна скласти і самостійно. Так можна заощадити гроші, адже наймати дизайнера задоволення дороге.

Дизайн-проект

 • Перепланування квартири.

З якою метою зазвичай робиться ремонт квартири? В першу чергу, щоб створити затишок і комфорт для життя. Для досягнення цього необхідно виконати деякі зміни в просторі квартири, під цим, безумовно, мається на увазі перепланування. Отже, перепланування - це такі дії:

 1. Знесення перегородок і наступний монтаж додаткових перегородок, установка вікон і дверей.
 2. Поєднання кімнат в одну або кілька.
 3. Зміна форм кімнат.
 4. Виготовлення арок складної форми, багаторівневих стель, повна реконструкція туалету, наприклад, поєднання з ванною і т. д.

Совмещенные комнаты

Перед тим як приступити до перепланування, необхідно узгодити деякі питання з відповідними органами. Якщо цього не зробити, то знесення несучих стін і інших перегородок може дорого вам обійтися.
 • Заміна всіх інженерних комунікацій.

Як правило, при євроремонті здійснюється повна заміна системи водопроводу і каналізації. При цьому використовуються сучасні технології, наприклад, пластикові труби ПВХ.

Замена водопровода

Також виконується заміна опалення квартири на більш сучасне. Якщо його і зовсім не було, то виготовляється індивідуальне. У цьому випадку укладається теплу підлогу у ванну, коридор та інші приміщення за бажанням. Відмінною рисою цього етапу є те, що труби ховаються у стіни. Важливим чинником є і заміна електропроводки, яка аналогічно ховається в стінах, стелях або в підлозі.

 • Заміна і установка міжкімнатних дверей, вікон.

У цьому випадку демонтуються старі вікна і двері. Як правило, вони замінюються на пластикові вікна та металопластикові двері. Хоча любителі класики можуть встановити дерев'яні вікна та двері, виготовлені за сучасними технологіями. Наприклад, з використанням склопакетів.

Замена окон

 • Вирівнювання стель, стін і підлоги.

Як вже говорилося, євроремонт - це дотримання високої якості. Щоб його досягти, необхідно вирівняти всі кути стін, стель і підлог. Зазвичай для вирівнювання використовують готову штукатурку або гіпсокартон. Гіпсокартон, у свою чергу, доречний в тих випадках, коли це дозволяє площа, адже виготовляється каркас вкраде кілька сантиметрів з кожного боку кімнати. Якщо такої можливості немає, то вирівнювання краще зробити, використовуючи маяки і штукатурку. Що стосується підлоги в квартирі, то їх можна зробити за допомогою цементної стяжки або використовуючи більш сучасні технології, наприклад, наливна або самовирівнююча підлога.

Особливості оздоблювальних робіт євроремонту

На цьому етапі відмінностей від виконуваних робіт при проведенні капітального ремонту немає. Але в деяких випадках прийнято використовувати більш дорогі та сучасні оздоблювальні матеріали для облицювання стін, підлоги і стелі. Наприклад, при обробці стін використовуються всілякі декоративні штукатурки.

Декоративная штукатурка

Коли викладається плитка, її можна комбінувати з мозаїкою або іншими оригінальними методами укладання плитки. На підлогу можна вибрати дошку з масиву, художній паркет або коркове покриття. Таким чином, створюється шикарний вигляд квартири, відповідно, його можна сміливо прирівняти до євроремонту.

Особлива увага приділяється при євроремонті ванній кімнаті. На стелю можна використовувати систему натяжних стель або дзеркала. На стіни прийнято класти плитку великих розмірів з оригінальними вставками.

Евроремонт в ванной

Але й не обходить стороною євроремонт вибір сантехніки. Обов'язково встановлюється гідромасаж, гігієнічний душ, бойлер, біде і багато іншого.

Справа тільки за вами!

Делаем евроремонт

Отже, як видно, євроремонт квартири і справді справа складна і непроста. Він вимагає певних навичок і розуміння складних технологічних процесів. Але, незважаючи на це, зробити його можна і своїми руками. Перед тим як зробити євроремонт своїми руками, корисно ознайомитися детальніше з кожним з видів робіт. У цьому може допомогти перегляд фото з поетапним описом.

Робиться євроремонт не так часто, як косметичний і капітальний. Більш того, якщо ви купили квартиру в новобудові, то робити в ній євроремонт немає сенсу. Будинок ще не дав опади у результаті вам доведеться його переробляти і повторно вкладати гроші на ремонт. Не варто лякатися і хвилюватися. Затіявши ремонт, питання по мірі їх надходження вирішуються найкращим чином. Якщо вони виникнуть і у вас, то задавайте їх у коментарях до статті. Наші експерти із задоволенням нададуть оперативну і точну інформацію. Більше того, нам буде приємно, якщо ви поділитеся своїм досвідом, який може виручити когось!

Фото

Современный интерьер

Евроремонт в спальне

Евроремонт гостиной

Евроремонт кухни

Читайте також: