Як зробити стеля у ванній

17.01.2021
8 047
Admin

Как сделать потолок в ванной

  1. Фарбування стелі у ванній
  2. Підвісна стеля у ванною
  3. Рейкова стеля у ванній
  4. Натяжна стеля у ванній
  5. Відео

Безумовно, основна відмінність ванної кімнати від будь-якої іншої полягає у високому рівні вологості. Більш того, у ванні стіни або стелю можуть відчувати навіть пряме вплив водяних струменів. Це означає, що стеля даного приміщення повинен бути пристосований до постійної високої вологості, а також і до прямого контакту з водним середовищем. Тому і постає питання, який зробити стеля у ванній?

Фарбування стелі у ванній

Окрашенный потолок в ванной

Почнемо з варіанту, найменш витратного у фінансовому плані. Можна особливо не мудрувати, вирішуючи, як зробити стеля у ванній, і просто пофарбувати його. Звичайно, фарба знадобиться особлива, вологостійка. Прослужити подібне покриття здатне близько десятиліття. Однак, якщо сусіди зверху піднесуть вам сюрприз у вигляді потопу, барвисте покриття доведеться наносити заново. Звичайно, не можна не відзначити, що фарбування стелі - це досить застарілий спосіб обробки, виглядає він не дуже ефектно і здивувати їм кого-то вкрай складно.

Підвісна стеля у ванною

Подвесной потолок из минеральных плит для ванной

Тому, вирішуючи, який зробити стеля у ванній, краще зупинитися на моделях підвісних стель. Приміром, підвісна стеля, заснований на мінеральних плитах - відмінний варіант для цього приміщення. Значну частку складу мінеральної плити становить глина, бо вона дуже стійко переносить важкі умови ванної.

Безумовно, вибирати мінеральні плити для стелі потрібно дуже ретельно. Не потрібно гнатися за найдешевшими примірниками, так як їх дешевизна пояснюється низьким ступенем вологостійкості і у ванній кімнаті вони служити не здатні.

Щоб вирішити питання, як зробити стеля у ванній ефективно та на тривалий термін, придбайте вологостійкі плити. Дані матеріали здатні терпіти рівень вологості, що доходить до 100 відсотків. Такі плити мають максимальну частку глини і спеціальним чином витримуються в печі. Можна сказати, що процес виробництва вологостійких плит нагадує виготовлення керамічної черепиці.

Дуже важливо, що навіть при значній протікання, вологостійкі плити майже не постраждають. Їх геометричні розміри незначно збільшаться через розбухання, але при цьому збільшиться лише висота, тобто вдасться уникнути зміни конфігурації стелі. Коли плитка висохне, на неї не вдасться знайти навіть найменших слідів протікання. Правда, є один дуже неприємний нюанс. Якщо вас заллє водою з домішкою іржі, то вона залишить невивідні сліди на поверхні плит.

У тому випадку, якщо ви дотримуєтеся футуристичних стилів, мінеральної плитки краще віддати перевагу сталеву.

Подвесной потолок из металлических плит

Першим і найважливішим їх перевагою є, звичайно, міцність. Пошкодити їх не вийде навіть влаштувавши капітальну мийку твердою щіткою. На жаль, сталеві плити не можуть відзначитися багатством колірної гами. Крім того, на них буде конденсуватися волога, до якої дуже добре прилипають забруднення. Це означає, що мити сталеві стелі доведеться досить часто. Цю проблему допоможе вирішити грамотна система вентиляції ванної кімнати.

Рейкова стеля у ванній

Реечный потолок для ванной

Ще однією альтернативою стелі з залізної плитки є рейкова стеля. Така стеля має бездоганний зовнішній вигляд і підходить для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Конструкція рейкової стелі представляє з себе легкі алюмінієві рейки різної ширини і колірної гами. Бувають вони також матові, дзеркальні і фактурні. У результаті виходить красивий легкий стелю (близько 1,5 кг на 1 кв. метр), не схильний до корозії, має водостійку і пиловідштовхувальні поверхню. Монтаж такої стелі також не складе труднощів. Все це сприяє тому, що рейкова стеля для ванної завойовує все більшу і більшу популярність.

Натяжна стеля у ванній

Натяжной потолок в ванной комнате

Нарешті, проблему, як зробити стеля у ванній, можна вирішити, встановивши стелі натяжні.

Дані конструкції абсолютно несприйнятливі до протікання і здатні захистити ванну навіть від сильних потоків води зверху.

Видалити воду вам допоможуть у фірмі, яка монтувала стелі. Причому, дана операція повинна бути виконана безкоштовно.

Ванна с натяжным потолком

Натяжной потолок для ванны

Красивый реечный потолок в ванной

Зеркальный плиточный потолок в ванной

Красивый зеркальный потолок для ванной

Відео

У цьому ролику розповідається про всі переваги натяжних стель у ванній.

Читайте також: