Як зняти фарбу з труби

17.01.2021
3 704
Admin

Как снять краску с трубы

  1. Спосіб № 1
  2. Спосіб №2
  3. Спосіб № 3
  4. Спосіб № 4
  5. Спосіб № 5

Підготовчі роботи та процес фарбування дуже трудомістка робота, що вимагає не тільки сил, але і терпіння. Щоб добитися ідеального фарбування фарбою, поверхня труби необхідно марно очистити від старих шарів фарби.

Проржавевшая труба

Перед тим як зняти фарбу з труби, необхідно дізнатися способи для досягнення даної мети: хімічний і механічний спосіб. Не можна однозначно сказати, що обидва способи підходять для зняття старої фарби з металевої поверхні, так як якість металу і ступінь зношеності бувають різні. Взяти, приміром, трубу, яка поржавіла і здулася з шаром фарби.

Фен строительный

Як правило, від іржі цілісність структури руйнується і якщо її почати очищати від шарів фарби механічним способом, то на трубі можуть з'явитися тріщини, і вона почне протікати. Щоб цього не допустити, необхідно провести щадну очищення за допомогою будівельного фена та щітки.

Спосіб № 1

Способы снятия краски

Перш як зняти фарбу з труби, щіткою зіскобліть спучений шар і змийте водою, шар фарби, який залишився на іржавих ділянках, розігрійте будівельним феном. Від підвищення температури фарба почне здуватися, і її необхідно буде зняти щіткою. Очищену поверхню від іржі і фарби потрібно змити теплою мильною водою, висушити і фарбувати антикорозійним складом і нанести новий шар фарби.

Спосіб №2

Зняття старого шару фарби з опалювальних чавунних труб може здійснюватися спеціальним хімічним складом - графіки.

Робити це необхідно в респіраторі, гумових рукавичках, захисному одязі і при відкритих вікнах.

Змивка наноситься на всю поверхню і через певний проміжок часу знімається. Перша ознака того, що фарба готова до зняття, - це утворення міхурів і «зморшок».

Используем смывку

Видаляти здутий шар фарби можна шпателем або щіткою по металу. Якщо після первинної обробки фарба залишилася на поверхні, то необхідно повторити процедуру з нанесенням нового шару змивки. На закінчення поверхню зачищається наждачним папером або будівельної шліфувальною сіткою. Після обробки поверхні змиванням, необхідно добре промити труби водою з додаванням лужних засобів, щоб нейтралізувати кислоту. Потім обробити поверхню грунтових складом і нанести новий шар фарби.

Для обробки вертикальних труб краще всього застосовувати гелеву змивку або пастоподібну. Дана текстура добре покриває і довго тримається на поверхні, ніж рідина, яка за лічені хвилини випаровується.

Спосіб № 3

Насадка для удаления краски

Даний спосіб дуже простий, їм можна за короткий проміжок часу зчистити більшу частину поверхні. Для цього знадобитися електродриль зі спеціальними насадками, які призначаються для видалення фарбового покриття та шліфування поверхні. Режим обертання насадки - жорсткий. Якщо немає електродрилі, то можна скористатися звичайною болгаркою, зняти диск і замість нього встановити щітку або поставити іншу насадку.

Спосіб № 4

Использование ацетона

Цей спосіб призначений для поверхонь труб, які пофарбовані олійною фарбою. Олійна фарба з часом стає дуже міцною і розчинити її дуже складно. У цьому випадку можна скористатися бензином, ацетоном або вапняним тестом, гашенным кальцинованою содою.

Вапняне тісто ідеально очищує масляну поверхню, якої не більше 4-5 років. Обробка поверхні даними засобами повинна проводитися в добре провітрюваному приміщенні, в захисному одязі і гумових рукавицях. Подбайте про те, щоб очі були захищені окулярами.

Спосіб № 5

Очищення поверхні труб від шару старої фарби, можна проводити паяльною лампою. У момент випалювання поверхні слідкуйте за тим, щоб не було пожежі. Вибір певного способу залежить від наявності необхідних матеріалів.

Читайте також: