Як самобутньо прикрасити ділянку

17.01.2021
8 908
Admin

Как самобытно украсить участок

  1. Стильне оформлення садових доріжок
  2. Незвичайне розміщення кольорів на ділянці
  3. Декоративні знахідки
  4. Відео

Багато сучасних дачників і власників приватних будинків, замислюючись над тим, як самобутньо прикрасити ділянку, відкладають цей захід до кращих часів. Їм здається, що для облагороджування території заміської потрібна велика кількість часу і фінансових коштів. Але це далеко не так. Використовуючи нескладні декоративні прийоми, підручні засоби, непотрібні старі меблі та побутові речі, можна перетворити свою ділянку в оригінальне і самобутнє простір. Крім цього, процес творчості і власноручне створення красивого ландшафту заспокоює, стимулює продовжити прикраса і вдосконалення території, зони відпочинку і основного будови.

Стильне оформлення садових доріжок

Стильное оформление садовых дорожек

На кожному садовій ділянці значний простір займають доріжки і стежки, які забезпечують комфортне переміщення по саду, додаючи йому оригінальності та вишуканості. Звичайно, можна просто зробити доріжки з бетону, але навіть цей матеріал легко задекорувати і урізноманітнити. Знаючи, як самобутньо прикрасити ділянку, можна навіть звичайні бетонні стежки одразу відливати в вигляді сердечок або величезних листя.

Декоративная садовая дорожка

Природно, для таких виробів необхідно буде підготувати або придбати спеціальні форми. Але якщо запастися терпінням і виявити творчі фантазії в підборі колірної гами та плануванні доріжок, можна отримати чудовий результат, який буде радувати око довгі роки. До речі, багато умільці роблять декоративну плитку з бетону з допомогою силіконових форм для випічки і недорогих фарбувальних складів.

Изготовление плитки для дорожки

Для незвичайного оформлення доріжок саду сьогодні модно використовувати плоскі пластини натуральних каменів, спили колод, декоративний кольоровий гравій, каміння і звичайні червоні цеглини. У вигляді стильного бордюру сучасні дачники широко застосовують бруски дерев, пивні пляшки, цеглу та інші підручні засоби.

Незвичайне розміщення кольорів на ділянці

Необычное размещение цветов на участке

Напевно на будь дачі знайдуться давно не потрібні предмети, які з практичної точки зору зжили себе, але ще перебувають у такому стані, що не хочеться їх просто викидати. Саме такі речі можуть допомогти винайти нові способи декорування саду, підкажуть, як самобутньо прикрасити ділянку, не надто банально і практично.

Дуже стильно і креативно виглядають квіткові композиції, висаджені в старих стільцях. Попередньо слід позбутися сидіння, залишивши тільки каркас меблів, який можна пофарбувати якісної фасадною фарбою. В отриману раму вставляють за розміром великий горщик із заздалегідь підготовленим грунтом. Зазвичай для таких «клумб» фахівці рекомендують використовувати фіалки, конвалії, петунії та інші невисокі, яскраво виражені рослини. Якщо посадити в горщики кучеряве насадження, то з часом вони розростуться по сидінню, ніжок і спинки стільця. В результаті вийде унікальне зелене крісло.

Клумба на стуле

В якості підставки для квіткових горошків і вазонів можна використовувати садову лавку, яка стоїть без діла на ділянці. Відмінно для цієї мети підходять дерев'яні буфети, старенькі шафи і різні етажерки. Їх можна скласти в єдину композицію, офарбивши в один колір або найрізноманітніші яскраві тони.

Цветы в сапогах

На чисельних поличках такого ансамблю можуть розміститися квіти і зручні лійки, садовий інвентар, різноманітні милі скульптурки тварин і казкових персонажів. Таким чином, в саду вийде свій неповторний, винятковий природний куточок, в якому можуть знайти застосування старі черевики і дитячі гумові чобітки, залізні бочки і каструлі. Навіть остов несправного велосипеда стане стильною підставкою для декоративних квітів і кучерявих рослин.

Декоративні знахідки

З автомобільних шин для декорування саду можна вирізати самобутні підробки у вигляді невеликих тварин і птахів. Отримані фігурки для надання їм максимальної схожості з оригіналом можна розфарбувати в відповідну колірну палітру. Навіть традиційні клумби їх використаних покришок виглядають яскраво і весело після декорування різноманітними матеріалами.

Фигуры из шин

У будівельних супермаркетах можна придбати кілька флаконів монтажної піни, яка з допомогою невеликої фантазії і зайвого часу перетворюється в героїв російських казок або знайомих всім дітям мешканців лісу: їжачків, равликів або маленьких зайчиків.

Газон-"ежик"

Розфарбовуються такі підробки акриловою фарбою, що не втрачає колір навіть під променями палючого сонця. Для звірів або декоративних предметів великих розмірів слід попередньо виготовити каркас за допомогою металевого дроту або пластикових пляшок.

Фигурка из монтажной пены

До речі, саме з появою пластикових ємностей різних кольорів і форм у дачників розширилися можливості декорування своєї ділянки. Дзвіночки і пальми, креативні бордюри і вазони, - це далеко не повний перелік варіантів прикраси для садової території.

Відео

Пропонуємо вам переглянути відеосюжет, з якого ви дізнаєтеся, як з шини зробити красивого лебедя.

Читайте також: