Як встановити вікна ПВХ своїми руками

17.01.2021
2 762
Admin

Как установить окна ПВХ своими руками

  1. Встановлюємо підвіконня своїми руками
  2. Заливаємо вільний простір будівельною піною

У даній статті ми розповімо, як встановити вікна ПВХ своїми руками. Сам процес установки вікон ПВХ не складний, але зажадає від Вас великої витримки і точності. Що спочатку необхідно зробити? Найперше наша дія - це правильно зробити замір вікна, яке буде замінено. Міряємо по ширині і по висоті рами. Користуємося при цьому гнучким розсувним метром. Провести вимір необхідно строго від того місця, де з'єднуються рама і цегла. Записуємо результати вимірювань на листочок.

Так само при цих вимірюваннях, необхідно визначитися якої довжини у Вас буде підвіконня. Це треба зробити відразу і обов'язково, тому що занадто довгий підвіконня може просто не влізти, а надто маленький буде виглядати непривабливо. Після чого з листочком, на якому записані розміри майбутнього вікна і підвіконня, прямуємо до виробника вікон ПВХ. Загалом, робимо замовлення вікна, підвіконня і чекаємо, коли їх виготовлять.

Час очікування може бути різним, але звичайно не більше двох тижнів. Так само Вам запропонують вибрати відлив. Це обов'язкова частина будь-якого вікна ПВХ. Є алюмінієві відливи, а є з нержавіючої сталі. Ціни на алюмінієві відливи на порядок відрізняються від нержавіючих відливів. Виглядають алюмінієві відливи симпатичніше, ніж нержавійки. Вони міцніше і практичні вічні. Але, не забувайте про те, що це кольоровий метал. І якщо нехороші люди дізнаються, що у Вас алюмінієві відливи, то їх можуть вкрасти.

Встановлюємо підвіконня своїми руками

Устанавливаем подоконник своими руками

І ось, готове вікно у нас вдома. Не поспішайте здирати з нього захисні плівки. Це спеціальний захист від подряпин і забруднення, яка забирається в самому кінці роботи. Спочатку приберіть старі вікна та рами. Для цього можна скористатися обценьками і пилкою. Прибираємо все: вікно і раму. Залишаємо тільки голу цегляну кладку. Після чого, ставимо підвіконня, попередньо вирізавши зайве болгаркою. На цьому етапі роботи уважно перевірте будівельним рівнем положення підвіконня. Якщо необхідно підрівняти, підрівняйте по рівню. Після чого ставимо наше пластикове вікно ПВХ своїми руками.

Якщо Ви живете в квартирі на другому поверсі і більше, то перед установкою вікна ПВХ своїми руками, витягніть з нього скла. Або ж якщо у Вас відкривається вікно, приберіть відкривається частина. Далі починаємо вирівнювати вікно по рівню. Якщо необхідно трошки його або підняти або опустити, пробуйте щось підкласти під нього. Як тільки ви виставили вікно, починайте його закріплювати шурупами з допомогою кріплень, які йдуть в комплекті. Для цього один край кріплення закріпіть в спеціальних пазах вікна, а на другому краю з допомогою дриля або перфоратора висвердлите отвір у стінці. У цей отвір вставити пластмасовий «швидкий монтаж» і закрутіть гвинт. Таким способом необхідно прикрутити 6 кріплень. Як тільки ви закріпили вікно, перевірте надійність кріплення. Вікно не повинна бовтатися.

Заливаємо вільний простір будівельною піною

Заполнение щелей пеной

Далі, ми виробляємо заповнення вільного простору будівельною пінкою. Заповнення піною необхідно проводити знизу вгору. Піну необхідно наносити невеликими шарами. Не поспішайте при цьому, так як піна швидко розширюється. Через 10-30 секунд піна перестає збільшуватися. Додаємо її там, де це необхідно. З внутрішньою частиною закінчено. З зовнішньої сторони вікна необхідно за допомогою двох шурупів закріпити відлив до вікна, попередньо вирівнявши його по рівню. Так само з вуличної сторони, якщо це необхідно, заповнюємо порожні місця піною.

Установленное окно ПВХ

Читайте також: