Як встановити скляні блоки

17.01.2021
2 615
Admin

Как установить стеклянные блоки

  1. Позитивні властивості склоблоків
  2. Використання скляних блоків
  3. Процес установки блоків
  4. Фото склоблоків в інтер'єрі
  5. Відео

Склоблоки - елементи з герметичним порожнім простором, яке створюється за допомогою з'єднання двох пластин зі скла (напівблоків). За своєю формою блок схожий на порожній всередині цегла і за своєю конструкцією трохи нагадує віконний склопакет. Повітря всередині склоблока надає матеріалу високі звукоізоляційні і теплозберігаючі характеристики.

Поверхня цього елемента буває матовою, повністю прозорою і навіть кольоровою. Вага кожного склоблока - 1,5 - 4,3 кг. Найчастіше виготовляють прямокутні або квадратні склоблоки. Склоблоки ще можуть бути кутовими (для оздоблення колон або кутів), трикутними і торцевими (для обробки країв простінків).

Стеклоблок

Склоблоки не гірше скла пропускають денне світло, в результаті в стіні, складеною із склоблоків, немає необхідності встановлювати звичні вікна. Крім того склоблоки набагато міцніше ніж звичайне скло. З цієї причини з них можна виготовляти внутрішні перегородки і навіть використовувати для фасаду будинку. Але в цьому випадку краще застосовувати прозорі склоблоки.

Стіну, складену з скляних блоків, на відміну від виготовленої з гіпсокартону або цегли, немає необхідності штукатурити, обклеювати шпалерами або фарбувати, догляд за ними надзвичайно простий - помив і готово.

Позитивні властивості склоблоків

Стіни, складені з склоблоків, можуть без шкоди витримати істотні перепади температури. Ці вироби дуже міцні : їм не страшно навіть невеликий землетрус. Для того щоб пошкодити якісний склоблок, необхідно використовувати досить важкий предмет, наприклад, кувалду. Це відноситься до звичайних стеклоблокам, а існують ще і куленепробивні.

Використання скляних блоків

Использование стеклоблоков

Склоблоки застосовують при зведенні ділянок несучих стін, на які не передається високого навантаження. Такі стіни дуже зручні на фабриках, заводах і підприємствах, на яких потрібна велика кількість світла, але використовувати звичайні вікна не можна або складно. З скляних блоків роблять прорізи на площадках сходів - теж дуже зручно (складно розбити, одночасно пропускає потік світла). А ще склоблоки все частіше використовують для прикраси інтер'єру.

Процес установки блоків

Установка стеклоблоков

Скляні блоки часто кладуть на цементний розчин, так само як і простий цегла, але треба пам'ятати, що вони виготовлені з міцного, але все ж скла, і поводитися з ними треба обережно.

Склоблоки бувають захищені спеціальною плівкою. Її не варто знімати перед укладанням, як це іноді роблять недосвідчені майстри, а тільки після закінчення укладання. А якщо ви купили незахищені скляні блоки, то перед роботою їх краще захистити скотчем.

Инструкция по кладке

Цементний розчин, використовуваний для укладання, не повинен містити великих часток, щоб поверхня блоків не виявилася подряпаною. Якщо трапилося так, що розчин потрапив на поверхню скляного блоку, необхідно, не чекаючи поки він схопиться, змити його водою. В іншому випадку доведеться його зчищати ножем або металевою щіткою, які точно можуть подряпати скло.

Работа по монтажу стеклянных блоков

Як встановити скляні блоки швидко і рівно? Для цього краще застосовувати спеціальні хрестики з пластмаси. При їх використанні і кладка скляних блоків буде просуватися швидше, і поверхню стіни вийде акуратною між склоблоками буде залишатися однакову відстань.

Після кладки стіни з скляних блоків необхідно подбає про цементних швах. Адже сірий колір стиків може спотворити вид всій поверхні. Можна, наприклад, затерти шви спеціальними сумішами, які використовують для плитки. А буде набагато краще класти скляні блоки на цемент з пігментом. Такі пігменти можна придбати окремо і додати в звичайний цемент.

Фото склоблоків в інтер'єрі

Стена из стеклоблоков

Стеклоблок в интерьере

Стеклоблок в доме

Стойка и перегородка из стеклоблоков

Стеклоблок в ванной

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролик, в якому показана технологія укладки склоблоків.

Читайте також: