Як вибрати дверний замок

17.01.2021
2 339
Admin

Как выбрать дверной замок

  1. Що потрібно врахувати при виборі замку
  2. Типи кріплення замків
  3. Дверні замки фото:

Якою б міцністю не володіло дверне полотно, захисні її, як і багато інші показники, що знаходяться в залежності від якості фурнітури. Якщо захист від сторонніх зайвих звуків визначається якістю петель, то ось стійкість до злому, в першу чергу, - міцність замкових механізмів.

Можна розрізнити далеко не один десяток типів дверних замків і вибір їх треба вести, враховуючи матеріал дверного полотна, а також особливості її експлуатації. Крім того, від замкового механізму ми чекаємо досить простий експлуатації, а також приглядного зовнішнього вигляду.

Наприклад, якщо ви роздумуєте, як вибрати дверний замок для міжкімнатного полотна з деревини, віддавайте перевагу циліндрові моделі або моделі, які мають туалетну клямку. Надійні дверні замки циліндрового типу вкрай прості у використанні, практично непомітні і мають мінімальну масу. Замки врізного типу відмінно підійдуть абсолютно для будь-якої кімнати, а правильний вибір металу, напилення і форми ручки дозволять встановити замок і в самій сучасній вітальні, і в класичній спальні.

Якщо вам потрібно зрозуміти, як вибрати дверний замок для складського приміщення характеру або для міцного і важкого металевого дверного полотна, варто поглянути на замки навісні або навіть кодові.

Що потрібно врахувати при виборі замку

Что нужно учесть при выборе дверного замка

Відомий факт, що сталеві двері вхідні є найбільш поширеним товаром, потребують максимально міцних і надійних дверних замках. Замковий механізм до дверних полотен даної категорії необхідно підбирати заздалегідь, так як вони не припускають можливості застосування накладного типу цих пристроїв. Перед тим, як зробити замовлення, обов'язково запитати не тільки про потрібному типі, але і конструкційних особливостях деталі. Значну увагу приділіть ширині замку, так як він ідеально повинен підійти дверного полотна, мати першокласну захист від зовнішнього силового впливу. Зараз більш детальніше розглянемо, як вибрати дверний замок, оцінивши моделі, що розрізняються по кріпленню і запірного механізму.

За запірного механізму замки можна розділити на:

1. Сувальдні. Саме їх називають найнадійнішими дверними замками.

Сувальдные замки

Механіка їх гранично зрозуміло навіть людині, яка має мінімум знань в цих механізмах. За допомогою запірної частини механізму, сувальди, двері вдається міцно зафіксувати в закритому стані. Чим більше замок має сувальд, тим важче він для зломщика і тим більш масивним він є. Власне, саме масивність, часом заважає установці, може бути єдиним недоліком такого замку.

2. Циліндрові замки.

Цилиндровые замки

У циліндрових замків є вмонтована серцевина, що має форму циліндра. В побуті, ця невелика деталь отримала ім'я личинки. В личинці знаходиться приблизно 6 сувальд, тому механізм досить стійкий до розтину за допомогою відмички. Однак, для опору механічного силового впливу, це далеко не кращі дверні замки. Щоб допомогти їм стійко перенести удари і викручування, використовуються прочнейшие сталеві накладки і листи. Крім того, саму личинку намагаються зробити з гранично міцного матеріалу.

3. Розумні замки.

Умные замки

Даний тип замку можна відкрити шляхом сканування відбитків або сітківки. Звичайно, технологічність даних пристроїв пояснює і зовсім чималу їх ціну.

Типи кріплення замків

Типы крепления замков

Перейдемо до розбору типів кріплення, щоб зрозуміти, як вибрати дверний замок.

  1. Врізний. Подібні механізми вважаються найпопулярнішими і припускають врізку в дверне полотно. Деякі вважають, що врізний замок трохи погіршує міцнісні властивості дверей.
  2. Накладні. Цей тип часто використовується як допоміжний, разом з врізними замками. На жаль, накладної механізм дуже непросто закріпити на сталевий двері, не має спеціального відділення для установки.
  3. Навісні. Дана категорія може бути повністю або частково відокремлена від дверного полотна. Саме цей фактор і не дозволяє назвати їх кращими дверними замками. Міцність ж серцевини і механізмів цих пристроїв дуже значна.

Дверні замки фото:

Классический офисный сувальдный замок

Дверной замок с внутренней защелкой

Сувальдный замок

Замок сканирующий отпечатки пальцев

Дверной замок с радиочастотной идентификацией

Красивая декоративная дверная ручка с замком

Декоративная ручка с замком

Читайте також: