Як вибрати килим на підлогу

17.01.2021
2 536
Admin

Как выбрать ковер на пол

  1. Вибір килима за ціною та експлуатаційними показниками
  2. Вибір килима під інтер'єр приміщення
  3. Під розмір кімнати

Відомо, що розміщення в інтер'єрі будь-якого приміщення килима з досить привабливим малюнком дозволяє створити в ній необхідний для всієї сім'ї затишок. При цьому слід лише потурбуватися про те, щоб вибране вами килимове покриття добре вписувалося в інтер'єр кімнати та непогано виглядало на тлі предметів обстановки (шаф, диванів, столів і ліжок). Метою успішного вирішення цієї проблеми ми пропонуємо вам ознайомитися з основними принципами, що дозволяють зняти з порядку денного питання про те, як вибрати килим на підлогу. Розглянемо кожен з цих принципів окремо.

Вибір килима за ціною та експлуатаційними показниками

Выбор ковра по цене

Знайомство з покупкою слід починати з вивороту килимового покриття, на якій є етикетка з зазначенням складу сировини. При її вивченні ви можете зіткнутися з таким набором варіантів:

  • Самими недорогими і найбільш популярними є поліпропіленові килими, які в ході експлуатації сильно електризуються, а також погано переносять вологу і пряме сонячне вплив. Крім того, вони вбирають у себе багато пилу і насилу піддаються чищенню звичайним пилососом. Всі ці недоліки є природною платою за дешевизну виробів з поліпропілену. Термін їх служби - від 2-х до 4-х років.
  • Виготовляються з міцного капрону паласи оцінюються дещо дорожче. Пов'язано це з тим, що ворсяные петлі такого виробу приклеюються до синтетичній основі з допомогою спеціального латексного складу, що додає їм міцності і еластичності.
  • Трохи дорожче коштують килими на так званій трикотажній основі. Технологія виготовлення цих виробів передбачає одночасну в'язку основи і ворсу, що забезпечує їм необхідну міцність і гнучкість. Служать такі килими набагато довше синтетичних (близько 10 років).
  • Найдорожчими, але разом з тим і найбільш якісними (а також екологічно чистими) виробами є килими з вовни. Термін їх експлуатації може перевищувати 50 років.

Полипропиленовый ковер

Ковер из шерсти

Вибір килима під інтер'єр приміщення

Ковер в интерьере

При оформленні інтер'єру кімнат, правильне вирішення питання про те, як вибрати килим на підлогу допоможе вам грамотно розставити акценти в просторі приміщення. При цьому необхідно буде визначитися з тим, наскільки ця деталь інтер'єру повинна кидатися в очі або ж, навпаки, бути не особливо помітною.

Ковер в спальне

В спальні, наприклад, чудово буде виглядати виріб більш світлих відтінків, а для дитячої кімнати краще всього підійде килим з яскравими і кидаються в очі квітами. Інтуїція підказує, що в спальню, наприклад, найкраще застелити килимове виріб великого розміру з довгим ворсом, здатним надати обстановці кімнати особливу м'якість і інтимність. Крім того, такий килим приємний для дотику і приглушує сторонні звуки. У той же час для дитячої або вітальні більш зручні килими з коротким ворсом, що пов'язано з необхідністю їх частого чищення.

Під розмір кімнати

Выбор ковра по размеру

У відповідності зі своїми розмірами всі килимові вироби діляться на три великих групи:

  • маленькі килимки;
  • килими середнього розміру;
  • великі килимові вироби.

Маленький коврик

Килимки невеликого розміру вносять в інтер'єр житлової кімнати деяку різноманітність. Їх можна укладати перед кріслом, ліжком або каміном, створюючи при цьому певні зони затишку. При виході з душу або ванною вам буде приємно доторкнутися ногами не до холодного кахлю, а до поверхні невеликого килимка з бавовняних матеріалів або вироби з відразливою вологу пінорезини.

Килим середнього розміру більше підходить для невеликих квартир і використовується для оформлення окремого куточка відпочинку в її інтер'єрі. Килими великого розміру здатні сформувати дизайн всієї кімнати цілком, так що його не слід забувати про те, що і приміщення повинно мати відповідні розміри.

Рекомендуємо прочитати:

Читайте також: