Як вибрати вікно ПВХ

17.01.2021
2 024
Admin

Как выбрать окно ПВХ

  1. Вибирайте вікна з великою кількістю камер
  2. Вибирайте якісні вікна ПВХ
  3. Вибирайте відлив для вікна
  4. Підберіть москітну сітку
  5. Зверніть увагу на підвіконня

При виборі вікна ПВХ необхідно проаналізувати кілька моментів. Перший - це вибір якісного виробника вікон ПВХ. Зараз в числі найбільш якісних і добре зарекомендували себе виробників знаходяться наступні фірми: VEKA, REHAU.

Глобальних відмінностей у цих виробників майже немає. Для прикладу вікно фірми VEKA відрізняється від REHAU кольором окантовочною гумки скла і типом внутрішнього заліза в рамі вікна. А от, ціна одного більш відомої фірми відчутно відрізняється від іншої менш відомою. Друге - це сама комплектація вікна. Про це докладніше.

Вибирайте вікна з великою кількістю камер

3х камерные окна

Якщо у вас в будинку, квартирі не дуже хороше опалення, то вам обов'язково це тепло потрібно добре зберегти. Тому при виборі вікна ПВХ використовуйте вікно з великою кількістю камер. Існують вікна: 1-камерний, 2-х камерні, 3-х камерні. Як ви розумієте, чим більше камер, тим більше кількість стекол. Вибирайте максимальний варіант, якщо у вас опалення взагалі погане. Зрозуміло, що чим більше камер, тим більше і вартість такого вікна. Але, з часом ви повернете ці гроші, зберігаючи тепло у вашому домі. Так само впливає на збереження тепла, і так само на міцність кількість камер безпосередньо в рамі вікна. Мова йде про кількість повітряних камер в рамі вікна. Самі розумієте, що чим більше буде повітряний проміжок між вулицею й будинком, тим менше тепла піде з квартири. Відповідно, чим більше повітряних камер в рамі вікна ПВХ, тим рама товщі. Наприклад, рама з 3 повітряних камер на вигляд дуже тонка. Оптимальний варіант - це 5 повітряних камер в рамі. Щоб вікна не запітніли прочитайте статтю "Чому потіють вікна в будинку".

Вибирайте якісні вікна ПВХ

Выбираем качественные окна ПВХ

При питанні як вибрати вікно ПВХ звертайте увагу на колір пластику вікна, на колір і якість гумок для скла. Зазвичай в магазинах вам показують варіанти різних фірм виробників. І можна візуально вибрати те, що подобається. Це теж важливий фактор. Вам адже через це вікно дивитися.

Якщо у вас у вікні буде кватирка, то відразу запитаєте, який буде розмір скла. Буває, чоловік замовив у вікні ПВХ кватирку, а не подумав, що може бути, вона буде розмір 5 на 5 сантиметрів. Такі розміри виходять з-за того, що рами пластикових вікон товсті. Це призводить до того, що іноді краще зробити у вікні не кватирку, а так, що б відкривалося вікно повністю. До речі, вартість вікна з кватиркою порівняно з глухим значно більше.

Вибирайте відлив для вікна

Отлив пластикового окна

При замовленні вікна обов'язково визначтеся, в який бік буде відкриватися кватирка. Так само необхідно визначитися з відливом для вікна. Є алюмінієві відливи. А є відливи з нержавіючої сталі. Якщо потрапити на акцію від виробника, то можна безкоштовно отримати нержавіючий відлив, не заплативши за нього ні копійки. Для цього потрібно перебирати пропозиції між різними торговими центрами, що займаються продажем вікон.

Підберіть москітну сітку

Москитная сетка для окна ПВХ

Деякі виробники вікон ПВХ роблять акції і дають в подарунок москітну сітку. Така сітка потрібна, обов'язкова для захисту від мух і комарів. Якщо її дають безкоштовно, то ви ще думаєте, якого виробника вибрати? Зазвичай солідні фірми можуть дозволити собі такі акції.

Зверніть увагу на підвіконня

Подоконник окна ПВХ

За замовчуванням підвіконня для пластикових вікон йдуть з шорсткою поверхнею. Якщо який-то вам пропонує за замовчуванням підвіконня з гладкою поверхнею за ціною шорсткого підвіконня, то це вигідну пропозицію. Чому так? Справа в тому, що шорсткий підвіконня - це найдешевший варіант пластикового підвіконня. Воно білого кольору, так само як і вікно. Але, з часом на такому підвіконні накопичується пил, яку дуже важко відмити навіть з миючим засобом. Тому найкращий варіант підвіконня, особливо якщо ви вирішили поставити вікно на кухні, це підвіконня з гладкою поверхнею. Але, цей тип підвіконня йде вже як еліт клас. І вартість його на порядок більше. Проте з часом ця невелика переплата за якість збереже ваш час і гроші на миючі засоби. Після вибору вікна, стоїть питання його установки. Про самостійну установку вікон можна прочитати в статті "Як встановити вікна своїми руками"

Выбор окон ПВХ

Читайте також: