Як вибрати шуруповерт

17.01.2021
4 114
Admin

Как выбрать шуруповерт

  1. Дивимося технічні характеристики
  2. Дивимося кількість оборотів
  3. Як вибрати дриль шуруповерт?
  4. Вибираємо акумулятор
  5. Ергономічність і форма шуруповерта
  6. Незвичайні і вузькоспеціалізовані шуруповерти фото:

Шуруповерт, безумовно, можна назвати інструментом, який дуже необхідний кожному доброму господарю. Потреба в ньому виникає не тільки в процесі робіт будівельного характеру або при капітальному ремонті, але і в звичайних побутових випадках, дуже часто мають місце в житті. Наприклад, при установці нового замка або складання комплекту корпусних меблів, стає очевидним факт, що не вдасться виконати роботи якісно і швидко, не використовуючи шуруповерти акумуляторні. Як вибрати цей прилад?

Дивимося технічні характеристики

Технические характеристики шуруповерта

Асортимент даного технічного товару в будівельних магазинах дуже і дуже великий. Ідеальну для себе модель варто вибирати, в першу чергу, орієнтуючись на її технічні параметри. Важливим показником в питанні "як вибрати шуруповерт?" є крутний момент і частота обертання пристрою. Наприклад, побутові потреби цілком можна задовольнити пристроєм, що має крутний момент від 10 до 15 Нм. Даного показника вистачить, щоб закрутити навіть дуже тугі саморезы. Шуруповерти, що володіють високими показниками крутного моменту, відносяться до розряду універсальної техніки, так як здатні виробляти свердління досить твердих матеріалів. Приміром, шуруповерти професійного характеру мають показник крутного моменту в 130 Нм.

Дивимося кількість оборотів

Правильный выбор количества оборотов шуруповерта

Вирішуючи, який вибрати шуруповерт, орієнтуйтеся і на кількість оборотів. Для закручування шурупів у звичайних, побутових потребах, можна обмежитися швидкістю в 400-500 обертів за хвилину. Свердління проводиться на більш високих обертах, близько 1200-1300. Великі параметри можуть бути необхідні лише в деяких виняткових випадків. Непогано буде, якщо пристрій володіє можливістю зворотного ходу на невеликих обертах, щоб викручувати невдало встановлені шурупи.

Редуктор - дуже важлива деталь, якої потребують шуруповерти акумуляторні. Як вибрати найкращий варіант редуктора? Для початку, скажімо, що редуктор визначає, з якою кутовою швидкістю буде відбуватися обертання основного робочого валу інструменту. Щоб інструмент допомагав вам, і свердлити, і загвинчувати шурупи, вибирайте деталь, здатну розкрутити вал до 1400 оборотів в хвилину.

Як вибрати дриль шуруповерт?

Как выбрать дрель шуруповерт

Головні відмінності укладені в потужностних показників, а також під час автономного функціонування. Побутові мають дані показники значне більш низькі, ніж професійні. Однак, з усіма рядовими проблемами без проблем можна впоратися виключно побутовий моделлю. Таким чином, купівля професійної виправдана, тільки якщо є впевненість у великому обсязі майбутніх робіт.

Вибираємо акумулятор

Выбор аккумулятора для шуруповерта

У статті про те, як вибрати шуруповерт, не можна не торкнутися питань уподобання типу акумулятора. Акумулятор може мати нікель-кадмиевый тип, літій-іонний або нікель-метал-гідридний. У шуруповертах побутового характеру, в більшості випадків, ви виявите батарею нікель-кадмієвого типу, здатну ефективно заряджатися близько 1000 разів. Негативним моментом даних акумуляторів є присутність ефекту пам'яті, який вырежется в наступному: якщо акумулятор був встановлений на зарядку, не будучи на 100% розрядженим, ємність його поступово зменшується.

Позбавлені від подібного негативного якості акумулятори літій-іонні. На жаль, вони відчувають досить серйозний збиток від низьких температур, а тому працювати з ними в морози не слід. Звичайно, чим більшим показником потужності має акумулятор, тим більший час з ним можна працювати. В ідеалі, шуруповерт повинен мати комплект дві батареї: одна використовується в роботі, друга знаходиться на зарядці.

Однак не завжди вам можуть сподобатися саме шуруповерти акумуляторні. Як вибрати пристрій в даній ситуації. Зверніть увагу на техніку, здатну працювати від мережі. Звичайно, зручність її використання обмежується показником довжини шнура, та й важить вона значно більше. Однак, електричним пристроєм значно швидше можна виконати велику роботу, так як він потужніший.

Ергономічність і форма шуруповерта

Эргономичность и форма шуруповерта

Звичайно, вище ми розібрали лише найбільш значущі проблеми, що стосуються того, який вибрати шуруповерт. Варто зауважити, що при підборі обладнання, звертайте увагу на ергономічність його форми, наскільки зручно розташовані клавіші управління і перемикачі. Рукоятка викрутки, в ідеалі, повинна знаходиться в центрі його тяжкості, що значно знизить стомлюваність при роботі.

Відразу за патроном шуруповерта повинно знаходитися особливу регулювальне кільце, зупиняє патрон, коли шуруп буде ідеально закручений. З допомогою такого кільця вдасться уникнути зайвого догляду шурупа всередину, зриву його шліца або зносу насадки.

Звичайно, деякі "умільці" примудряються встановлювати шурупи, застосовуючи звичайну побутову дриль. Однак, не можна назвати таке рішення правильним. Дриль - пристрій іншого типу, а тому при укрученні можна травмуватися або серйозно пошкодити поверхню. Так що краще придбайте якісний спеціальний інструмент, тим більше, що питання "як вибрати шуруповерт" не таїть особливих складнощів і з фінансової сторони.

Незвичайні і вузькоспеціалізовані шуруповерти фото:

Шуруповерт с магнитным держателем для шурупов

Профессиональный ленточный шуруповерт

Читайте також: