Як вибрати сталеві двері

17.01.2021
1 969
Admin

Как выбрать стальную дверь

  1. Вибираємо двері, захищає від злому
  2. Вибираємо двері, що захищає від холоду
  3. Вибираємо обробку дверей

Не варто і говорити про актуальність питання "як вибрати вхідні сталеві двері". Багато господарі саме на цей товар покладають основні надії щодо надійного захисту житла. Тому, саме захисні функції і є для дверей найважливішими. Надійна конструкція впорається з фізичним впливом, хитрі замки не дадуть зловмиснику використовувати відмички. Крім того, існує і ряд інших особливостей двері, які захищають від вогню, куль.

По-друге, перш ніж вирішити, яку сталеві двері вибрати, поцікавтеся, наскільки добре двері захищає від холоду і зовнішнього шуму.

Крім того, двері повинна виробляти позитивне естетичне враження. Обробка повинна бути приємною на дотик, довговічною і радувати око, а також абсолютно безпечною і не містити токсичних речовин.

Нарешті, четвертий параметр оцінки двері стосується більше не її характеристик, а репутації продавця. Двері повинна супроводжуватися гарантією, мати високу якість збірки.

Відразу скажемо, що навряд чи ви зможете дізнатися, як вибрати сталеві вхідні двері ідеальну у всіх сенсах. Двері повинна підбиратися залежно від призначення і тих вимог, які до неї пред'являєте. Визначте, який показник товару є найбільш важливим, а який можна відвести на другий план.

Вибираємо двері, захищає від злому

Выбор двери с защитой от взлома

Загальний показник, що визначає стійкість дверного полотна до грубого злому є дуже важливим, але не єдиним і основним параметром. Наприклад, для багатоквартирного будинку не обов'язково вибирати двері, яка мала б абсолютним рівнем надійності. Навряд чи злочинці зможуть абсолютно не залучати себе увагу, орудуючи грубими знаряддями злому. Зовсім інша розмова - як вибрати сталеві двері для заміського котеджу або складського приміщення. У такій обстановці можливість застосування грубої сили при зломі багаторазово збільшується, тому і до міцності двері вимоги пред'являють більш суворі.

На відміну від застосування важких інструментів, "інтелектуальний злом" заснований на відмички і досвіді злочинця, а тому відбувається при мінімальному шумі. Можна сказати, що саме стійкість полотна до такого різновиду злому є визначальною при придбанні двері для квартири. Деякі параметри при виборі замкових механізмів:

  • В ідеалі, на дверях повинно бути два замки, причому мають різний принцип роботи. Подібне поєднання значно ускладнить злом.
  • Установка броненакладок і бронепластин здатна багаторазово підвищити стійкість замкових механізмів до злому.
  • Не зайвим буде доповнити навіть найнадійніший замок сигналізацією.

Вибираємо двері, що захищає від холоду

Выбор двери защищенной от холода

Тепер торкнемося питань захисту від холоду. Перші металеві двері, вироблені в Росії, практично не уберігала від протягів і холоду і потребували додаткового утеплення. Доводилося доповнювати зовнішню залізну двері дерев'яної, яка встановлювалася з боку квартири. Нинішні ж сталеві полотна не потребують в такому доповненні, прекрасно справляючись із завданням теплоізоляції. Розпізнати двері, яка може забезпечити належний захист від холоду можна:

  • за наявності якісного контури ущільнення, що проходить по периметру.
  • наявності, як мінімум, 8-міліметрових декоративних накладок, здатних відмінно гасити звукові коливання.
  • заповнення внутрішнього простору двері мінеральної вати або іншим якісним ущільнювачем.

Крім того, ви самостійно повинні закласти навіть найдрібніші щілини між дверною рамою і поверхнею стіни.

Вибираємо обробку дверей

Выбор отделки стальной двери

Нарешті, розглянемо, як вибрати сталеві двері, виходячи з параметрів її обробки. Раніше, оздоблювальні варіанти обмежувалися лише фарбуванням і обтяжкою різного виду кожзаменителями. Сучасні двері мають обробку значно багатшу, засновану на застосуванні об'ємних панелей. Панелі можуть виготовлятися з МДФ або пластика. Найдорожчі види дверей мають обробку, засновану на повністю дерев'яних панелях, покритих шаром лаку. Виглядають такі полотна дуже красиво і дорого.

Отделка двери деревянными панелями

Читайте також: