Як вибрати будівельний степлер

17.01.2021
1 481
Admin

Как выбрать строительный степлер

 1. Види степлерів
 2. Пневматичні степлери
 3. Електричні степлери

Будівельний степлер - це досить новий інструмент, але він став дуже популярним, замінивши в деяких роботах старий добрий молоток. Існує безліч робіт, у яких степлер незамінний. При виборі будівельного степлера дуже важливо враховувати якість і розмір витратних матеріалів - плоских скоб, цвяхів. Від цього безпосередньо залежить якість кріплення матеріалів. При з'єднанні великих блоків довжину ніжки скоби потрібно брати на кілька міліметрів більше. Щоб скріплюється матеріал відмінно пробивався, ніжки скоби повинні бути з добре загостреними краями. При наявності дефектів є можливість пошкодження степлерной головки. Щоб скоби не іржавіли, вони повинні виготовлятися з оцинкованої або нержавіючої сталі.

Види степлерів

При виборі степлера необхідно попередньо визначитися, для яких робіт він призначається і які завдання буде виконувати. За способом роботи степлери діляться на:

 • електричні;
 • механічні;
 • пневматичні.

Пневматичні степлери

Пневматический степлер

Якщо вам належить виконати великий обсяг робіт, рекомендується використовувати пневматичний степлер. Це професійне обладнання, в якому удар скоби відбувається за рахунок повітря, що подається під великим тиском. Його в основному застосовують в меблевих цехах з великими обсягами виробництва, де є можливість централізованої подачі повітря від компресора. Придбання до пневматичному степлера окремого компресора, що працює від електричної мережі, значно впливає на вартість робіт.

Переваги пневматичної степлера:

 • велика швидкість забивання;
 • значний ресурс роботи;
 • невеликі фізичні зусилля при роботі з таким інструментом.

Недоліком є низька ступінь мобільності, так як наявність компресора перетворює його на стаціонарний.

Електричні степлери

Электрический степлер

Якщо у вас немає бажання купувати компресор і возити його з місця на місце, вибирайте електричний степлер. Він не потребує додаткового обладнання, простий в експлуатації - досить увіткнути шнур у розетку. Недоліком є його ціна, яка вища ніж у механічного степлера. Його можна просто замінити електродрилем, тому що купувати электростеплер для невеликих обсягів нерентабельно.

Классический вариант степлера

Ручні або механічні степлери діляться по виду робіт на:

 • класичні - ними користуються при ремонтних роботах будинку. Недоліком є той факт, що при роботі з ними потрібно значна фізична сила.
 • кабельні степлери - вони застосовуються для закріплення низьковольтних проводів. На вибір конструкції впливають певні параметри: діаметр кабелю, потужність.
 • молоткоподібної степлери використовують, якщо потрібно швидкість виконання робіт. По точності забивання вони поступаються іншим видам степлерів, тому їх застосовують, де важлива швидкість, а не точність.

При виборі механічного степлера треба мати на увазі, що скобу простіше забивати в хвойні породи деревини. Для твердих сортів дерева або ДСП потрібно використовувати більш потужний степлер.

Упаковочный степлер

Існує ряд степлерів, які купуються для різного виду дрібних робіт:

 • пакувальний степлер замінює скотч. Він загинає скобу в пакувальних гофрокартонних коробах, буває механічним і пневматичним;
 • степлер, що використовується при установці вікон. Він буває механічним, електричним і пневматичним. Його вибір залежить від розміру і типу витратного матеріалу;
 • для з'єднання деталей під кутом застосовується тэкер для V-подібної скоби. Він надійно забиває скобу-куточок в скріплюється матеріал. З його допомогою збирають багет і дрібні рамки.

Читайте також: