Як вибрати ванну з гідромасажем

17.01.2021
1 472
Admin

Как выбрать ванну с гидромассажем

  1. Матеріал
  2. Гідромасаж
  3. Поради
  4. Відео

Найскладніше при виборі ванни з гідромасажем - це зрозуміти, чи дійсно вам потрібна така ванна. Як показує практика (і опитування покупців у декількох великих торгових центрах нашої країни), вже через три-чотири місяці більше половини власників гідромасажних ванн перестають користуватися цією функцією.

Матеріал

Якщо ж все ж ванна з гідромасажем вас зацікавила і ви згодні витратити на неї в три-п'ять разів більше коштів, ніж на звичайну ванну, варто розібратися в тому, як вибрати ванну з гідромасажем і на що саме звертати при цьому увагу.

Материал ванны с гидромассажем

Отже, перше - це матеріал, з якого буде виготовлена ванна.

Варіантів три:

  • Сталь. Ванна із сталі буде легкою, звичайної прямокутної форми і стандартних розмірів. З недоліків можна назвати її не надто високу ступінь жорсткості (така ванна буде трохи «грати» при експлуатації), та не дуже хороші теплоудерживающие властивості (цей недолік можна частково компенсувати, встановивши під ванною спеціальний екран, а також повісьте фіранки або встановивши жорсткі шторки).
  • Чавун. Основний недолік таких ванн - це велика вага. На відміну від сталі, чавун краще тримає тепло, але при цьому термін служби шару емалі, яким покрита поверхня ванни, обмежений кількома роками (потім ванну доведеться реставрувати).
  • Акрил - найбільш популярний матеріал для виготовлення гідромасажних ванн, володіє невеликою вагою, хорошою міцністю і жорсткістю. За такої ванни легко доглядати, можна вибрати модель, яка підходить за стилем до загального дизайну вашої ванної кімнати (прямокутну, криволінійну у плані, кутову, круглу і т. д.). Акрилова ванна легко реставрується власними силами (без залучення фахівців).

За ціною: найдешевші - це сталеві ванни. Потім йдуть акрилові ванни простої форми; слідом - ванни з чавуну, і завершують всі акрилові ванни з гідромасажем криволінійної форми.

Гідромасаж

Систему гідромасажу професіонали можуть врізати практично в будь-яку ванну. Але все ж бажано купувати заводську ванну з гідромасажем. Приємний бонус: на такі ванни поширюється гарантія (один або два роки).

Конструкция ванны с гидромассажем

Ванна з гідромасажем займає рівно стільки ж місця, скільки і її простий аналог. Єдине доповнення - це наявність розетки в безпосередній близькості від ванни, так як система гідромасажу (в неї входить водяний насос, який забирає воду з ванни, а потім проштовхує її через форсунки назад) працює від електрики.

Потужність потоку, що проходить через форсунки, зазвичай регулюється кнопкою на панелі управління. Більш складні моделі дозволяють з нього ж керувати освітленням, кількістю працюючих форсунок і навіть радіо.

Поради

Визначившись з матеріалом, переходьте до вибору ванни за розміром. Тут діють ті ж вимоги, що і при виборі звичайної ванни:

  • довжина ванни повинна дозволяти поставити її впритул між двох стін (для прямокутних ванн);
  • глибина ванни і її ширина не повинні бути більше розміру дверного отвору ванної кімнати (інакше ви просто не зможете її туди занести);
  • обсяг води, поміщається у ванні, не «вдарить вас по кишені» (мова йде про вартість цієї комунальної послуги).

Советы по выбору гидромассажной ванны

Наступний етап - вибір кількості форсунок і видів гідромасажу.

Але як вибрати ванну з гідромасажем, орієнтуючись на ці показники? Все дуже просто: мінімальна кількість форсунок для масажу тіла - чотири. І ось така невелика кількість форсунок в принципі може виконати непоганий масаж, так як напір води (навіть при невеликій потужності насоса) буде вельми сильний, а форсунки можна повернути в будь-яку потрібну вам сторону.

Количество форсунок в ванне

Додатково можуть бути встановлені форсунки для напрямку потоку води в область шиї і стоп. Крім того, деякі дорогі моделі ванни з гідромасажем мають ще й функцію масажу шиацу (для цього в тілі ванни встановлюється від 10 до 80 дрібних форсунок).

Вартість ванни безпосередньо залежить від кількості пропонованих видів масажу, а також наявності додаткових функцій, що дозволяють управляти інтенсивністю потоку і зонами масажу, перекриваючи те чи інше кількість форсунок.

Відео

Пропонуємо вам переглянути сюжет, які присвячений процесу виготовлення гідромасажних ванн.

Читайте також: