Як вибрати вхідні двері

17.01.2021
1 958
Admin

Как выбрать входную дверь

  1. Вимоги безпеки
  2. Петлі
  3. Виробники і ціни

У цій статті ми відповімо на питання: «Як вибрати вхідні двері»? Вхідні двері можна вибрати як дерев'яну, так і металеву. І та, і інша вхідні двері будуть надійно виконувати свої функції тільки в тому випадку, якщо двері володіє наступними якостями:

  • наявність достатнього запасу міцності, щоб забезпечити захисні функції при застосуванні грубої сили;
  • продумана конструкція дверей і замка, що перешкоджають інтелектуальному злому;
  • можливість візуального контролю двері - вічко, система відеоспостереження та інші;
  • забезпечення теплоізоляційних і звукоізоляційних функції двері;
  • ну і, звичайно ж, вхідні двері повинна мати привабливий вигляд.

Звичайно ж, дерев'яні вхідні двері зараз не так популярні, інша справа, якщо основа двері металеві, а обшивка виконана деревом. Тому ми одразу перейдемо до металевих дверей і розглянемо вимоги безпеки такий двері.

Вимоги безпеки

Требования безопасности металлической двери и ее устройство

Існує 2 основних металевих листа вхідних дверей - лицьовій і задній. Особовий лист має бути цілісним, тому що зварений лицьовій лист розійдеться при ударі кувалдою по його швах.

Наличники виконують важливу функцію закриття щілини між дверною коробкою і отвором, в який ставиться дверна коробка. Без лиштви та при наявності простору для розвороту 1.5 метрового брухту, двері зможуть вивернути разом з дверною коробкою.

Наявність притворів також збільшує захищеність дверей і дверної коробки. Притворами називаються виступаючі елементи особового металевого листа, закривають щілину між дверима і дверною коробкою. Також притвор існує і для дверної коробки.

Що стосується товщини металевих листів, то імпортні двері робляться з листів, товщиною в 1-1.5 мм, які при ударі кувалдою мнуться, але не проламуються. Вітчизняні ж виробники виробляють всілякі вхідні двері, з різних матеріалів, різної товщини. Наші виробники можуть запропонувати вхідні двері з товщиною листа 3-4 мм, зроблені з розжареної сталі. При ударі такий двері, кувалда відскакує, а при свердлінні свердла горять і плавляться. Основним мінусом таких дверей є її дуже велику вагу. Від сюди і новий тип кріплення двері - на важелях. Звичайно, така вхідні двері краще підходить для заміських будинків, господарі яких часто відсутні.

Всередині у сталевий вхідних дверей розташовується конструкція розпірок і секцій, збільшують міцність конструкцій. Також всередині двері розміщується звукоізолюючий матеріал: пінопласт, мінеральна вата, папір, дерев'яні бруски і ін.

Найважливішим елементом вхідних дверей є дверна коробка, тому що при зломі на не доводиться 70% всіх навантажень, тому дверна коробка повинна бути міцною і мати надійне кріплення.

Петлі

Петлі також є важливим елементом двері, тому що при зломі петлі можна легко зрізати болгаркою або збити кувалдою, після чого двері можна буде легко відколупнути ломом (якщо на дверях немає наличника). Щоб захистити вхідні двері від таких небезпек, слід провести монтаж через стіну і дверну коробку протизнімні штирів (так званих язичків або пальців). Завдання цих штирів - не дозволити зняти двері в разі, якщо петлі будуть зрізані. Найбільш правильним рішенням в плані петель, є приховані петлі, які додадуть двері більш приємний вигляд, а також ускладнять процес злому.

Виробники і ціни

Выбор входной двери

Красивая входная дверь

Що стосується замків і захисту їх від злому, то це питання окремої теми. Якщо коротко, то бажано, щоб у двері було 2 замка і 1 внутрішня засувка. Як показує практика, більше двох замків робити не варто.

Отже, ми розглянули основні моменти вибору надійної вхідних дверей. Слід також врахувати, що в середньому лише 1 з 5 дверей зламується силовим способом. Саме тому питання вибору замків для дверей, потрібно приділити особливу увагу.

Сподіваємося, після прочитання цієї статті, у вас більше не виникне питання «Як вибрати вхідні двері».

Читайте також: