Як вирівняти стіни гіпсокартоном без використання профілю

17.01.2021
5 445
Admin

Как выровнять стены гипсокартоном без использования металлического профиля

  1. Готуємо стіну для вирівнювання гіпсокартоном
  2. Готуємо клей для вирівнювання стіни
  3. Закріплюємо листи гіпсокартону

Провести ремонт, як можна швидше і з меншими витратами - мрія будь-якого господаря квартири, що зазнала радикальних перетворень. Найчастіше, вибираючи легкі шляхи вирішення складних, на перший погляд, питань, недосвідчений майстер стає на шлях зайвих витрат, затягуючи ремонт до стану вічного незавершеності. Давайте ж допоможемо виконати об'ємну, і часто витратну роботу по вирівнюванню стін і відповімо на питання «Як вирівняти стіни гіпсокартоном без використання профілю?».

Вирівняти стіни гіпсокартоном без встановлення направляючого профілю - це значить створити ідеальні поверхні стін за максимально короткий термін з радує око і самолюбство результатом. Все, що нам потрібно: клей для гіпсових плит, будівельний рівень, гіпсокартон, дриль з насадкою для замішування клейового розчину, будівельний ніж, шпателі і ємність для розведення клею з пластмаси.

Готуємо стіну для вирівнювання гіпсокартоном

Подготовка стен к выравниванию гипсоркатоном

Починаємо наш благородний труд по вирівнюванню стіни з підготовки її поверхні. Для цього знімаємо і зчищаємо старі шпалери і фарбу. Утворилися в процесі усадки будинку тріщини і відколи розшивають і шпаклюємо. Якщо стіна складається з матеріалу з підвищеною здатністю поглинати вологу, ми спочатку грунтуємо її глибоким просоченням і висушуємо. Підготовчий етап - закінчений.

Готуємо клей для вирівнювання стіни

Нанесение клея и крепеж гипсокартонных листов

В пластиковому (обов'язково) відрі заважаємо гіпсокартонний клей до середньої густоти. Ступінь густоти з'ясовуємо пробним нанесенням клею на стіну - він не повинен ні в якому разі з неї стікати. Гіпсокартонний клей знаходиться у стані придатному до роботи не більше години, тому не варто розводити його занадто багато. Для розведення нам знадобиться 10-12 кг сухого клею. Такої кількості вистачить, щоб приклеїти лист гіпсокартону, навіть якщо по стіні знаходяться сильні нерівності. Отриманий клейовий розчин наносимо на оклеиваемую поверхню, роблячи мазки через 40-50 см. Для визначення, де слід робити товсті мазки, а де тонше - міряємо стіну рівнем. Якщо стіна «завалена» зверху, то клей наносимо грубими мазками на верхній поверхні стіни. Клей нанесений.

Закріплюємо листи гіпсокартону

Установленные на клей листы гипсокартона

Беремо гіпсокартонний лист, дбайливо прилаштовуємо його до стіни, притискаючи без особливих зусиль. Потім, будівельним рівнем з силою притискаємо гіпсовий лист до стіни, перевіряючи рівнем точність виконання роботи. Якщо залишається невикористаний клей - заповнюємо їм просвіт між гіпсокартоном і поверхнею стіни. Лист закріплений. Ще один важливий момент, де найчастіше допускають помилки. Немає необхідності клеїти листи гіпсокартону до кінця стіни один за іншим. В іншому випадку вийде нерівна площину по довжині. Приклеюємо наступний лист так само, як і перший, але починаючи від протилежного краю стіни. Потім, протягуємо шнурок (сувору нитку) між ними. Це дає можливість вирівняти стіну, як по висоті, так і в довжину. Після натягу нитки продовжуємо, використовуючи відомий нам спосіб, приклеювати листи гіпсокартону переходячи від першого до другого. Дотримуючись при цьому точності з допомогою простягнутою нитки.

Після того, як вирівнювання стін гіпсокартоном завершено, забиваємо стики гіпсокартону залишками клею, проклеюємо їх армуючої стрічкою. Вона дозволить уникнути тріщин на стиках надалі. Як ви вже зрозуміли, такий спосіб набагато легше, ніж штукатурка стіни і менш складний, ніж монтаж гіпсокартону на направляючий профіль. Досвід показує, що такий спосіб не тільки найлегший, але і найбільш економічний. Він дасть вам можливість зробити ремонт з мінімальними фінансовими втратами.

Стены, выровненные гипсокартоном

Читайте також: