Які вибрати шпалери під фарбування

17.01.2021
2 890
Admin

Какие обои выбрать под покраску

  1. Види шпалер для фарбування
  2. Визначаємося з вибором

Шпалери під фарбування - це словосполучення, що увійшло у вжиток з появою нової інноваційної ремонтної технології, яка значно розширила декораторські можливості. Вона допомагає економити час і кошти, не переклеювати кожен раз бої, бажаючи оновити оформлення або змінити колір стін. Особлива текстура, опукла фактура, прекрасно вбирає лакофарбові матеріали, а глибока і рельєфна поверхня, відсутність яскравого малюнка, дозволяє підбирати оригінальні рішення, здатні зробити дизайн інтер'єру неповторним і дуже привабливим.

Помиляється той, хто вважає, що будь-які шпалери можна пофарбувати, навіть ті, що непривабливо красуються на стінах квартири. Не потрібно експериментувати, в іншому випадку, смуги вспухнут, почнуть пузиритися, а потім відваляться разом з шаром первинної штукатурки. Не будь-які нові настінні шпалери можна фарбувати, а тільки ті з них, які спеціально призначені для цього, відповідне маркування не складно знайти в технічному паспорті товару.

Види шпалер для фарбування

Виды обоев для покраски

У продажу сьогодні є три види шпалер, призначених для фарбування. Це:

  1. Паперові.
  2. Флізелінові.
  3. Склошпалери.

Чим вони відрізняються від звичайних аналогів? Своєю текстурою. Як правило, бої під фарбування набагато товщі звичайних, вони складаються з декількох шарів: один з яких добре вбирає фарбу, другий - не дає їй проникнути до основи, а третій є водовідштовхувальним основою, що забезпечує хороше зчеплення зі стіною.

Визначаємося з вибором

Определяемся с выбором

Які вибрати шпалери під фарбування? Вирішуйте самі, але пам'ятайте, паперові легше клеїти, але вони дуже крихкі, бояться вологих приміщень, при усадці стін лопаються або покриваються тріщинами. Набагато міцніше флізелінові шпалери. Вони не розтягуються, не деформуються при усадці. Зверніть увагу на те, що вони бувають двох видів: одні - чисто флізелінові, інші мають верхній рельєфний вініловий шар. Так от, останній з часом починає кришитися і сипатися, фарба для стелі його помітно зміцнює, але не є панацеєю. Тому краще всього купувати прості вінілові шпалери під фарбування, хоч вони трохи дорожче, зате фарбувати їх можна буде цілих п'ятнадцять разів. І останнє - склошпалери. Це самий оптимальний варіант, який допомагає досягти приголомшливого ефекту. Вони міцні, довговічні, мають великий термін експлуатації. Після фарбування добре проявляється декораторський шар, тому фахівці віддають свій голос саме за них.

Обои под покраску

Технологія фарбування допомагає вибрати будь-яке колірне рішення. Можна навіть комбінувати відтінки і створювати кольорові мозаїки, але все ж кращим залишається звичайний білий колір, який є кращим тлом для будь-якого стильового оформлення.

Фактурные обои под покраску

Читайте також: