Каналізація заміського будинку своїми руками

17.01.2021
6 513
Admin
  1. Процес монтажу каналізації

Якщо ви вирішили зробити монтаж каналізації своїми руками, то поспішаємо вас порадувати, це абсолютно реальне завдання. Дана стаття допоможе прояснити ключові особливості процесу створення каналізації.

Канализация загородного дома своими руками

Існує 4 варіанти каналізації для дому:

  1. Вигрібна яма - самий практичний і старий метод, про недоліки якого не варто і згадувати;
  2. Система з бетонних переливних колодязів - досить складний метод для реалізації, тому що вам доведеться перекопати весь дачну ділянку. А в процесі використання, потрібно буде час від часу викликати ассенізационную машину і здійснювати її безперешкодний під'їзд.
  3. Пластиковий і склопластиковий септик (в деяких випадках з металу) - монтаж здійснюється при використанні фільтраційних полів, які з плином часу засмічуються і починають виділяти неприємний запах. Для цього варіанта також слід викликати ассенізационную машину "илосос".
  4. Станція глибокого біологічного очищення - найбільш оптимальна система, дуже зручна в монтажі. В залежності від висоти ґрунтових вод і проникності ґрунту, розрізняють два види очисних станцій: самопливний вихід очищеної води (при низьких ґрунтових водах) і примусовий висновок очищеної води (при високих грунтових водах).

Канализация дома своими руками 1

Канализация дома своими руками 2

Процес монтажу каналізації

  1. Спочатку необхідно вирити котлован. Розміри мінімальної станції складають 1,5x1,5x2,3 метри. Станцію потрібно розташувати так, щоб приймальна труба входила в неї прямо, без зайвих поворотів.
  2. Другим етапом відбувається опускання станції у виритий котлован. Після проводять вирівнювання станції за рівнем, заливають її водою до внутрішніх міток і одночасно просипають піском (пролиття води через пісок необхідно для його ущільнення). Прокидання потрібно призупинити до виконання відводу води.
  3. Риття траншей для каналізаційних труб з підведення (діаметром 110 мм) і відведення води (діаметр від 50 до 110 мм). Підвідні каналізаційні стоки повинні йти з ухилом в 2%. З'єднання зі станцією відбувається шляхом висвердлювання отвору і впайки труби. Висновок води відбувається через стандартний отвір. У разі необхідності, можна висвердлити отвір під шланг в 32 мм діаметром.
  4. Підведення електрики до станції. Для цього використовується кабель ПВС 3*1.5, укладається у пластикову трубу і наявний у підвідної траншеї. Витрата електроенергії станції на добу, перебуваючи в робочому режимі, варіюється близько 1,4 кВт.

Создание канализации загородного дома

Як бачите, каналізація заміського будинку своїми руками не така вже складна задача. А для того, щоб почати її монтаж, вам залишається визначитися з типом каналізації і придбати необхідні комплектуючі.

Читайте також: