Кераміка для будинку

17.01.2021
1 163
Admin

Керамика для дома

Керамічною плиткою найчастіше облицьовуються поверхні стін і підлоги кухні і ванної. Але все частіше вона стала використовуватися і для обробки передпокою, кабінету, вітальні, спальні. Нові сучасні технології виготовлення, нанесення малюнка, отримання різної фактури дозволяють застосовувати її для декорування покриттів стін і підлоги, не зовсім звичних для цього приміщень. Тим більше система «тепла підлога» дозволяє усунути дискомфорт з-за високої теплопровідності матеріалу і отримати приємне на дотик плиткове покриття.

Керамическая плитка в ванной

Традиційно завжди використовувалася керамічна плитка для ванної. З-за високої вологості оздоблювальні матеріали несуть високе навантаження. Для того щоб покриття зберігає свої експлуатаційні властивості і привабливий зовнішній вигляд, необхідно застосовувати для облицювання тільки керамічні вироби, що містять мало часу. Саме такий кахель володіє низьким водопоглинанням.

Крім того, найбільш підходящим матеріалом для обробки ванних кімнат є глазуровані вироби.

Глазурированная плитка

Шар глазурі ефективно захищає кераміку від вологих випарів. Але, для ванної та кухні не годиться гладка глянсова плитка на підлозі. При попаданні на неї води, вона стає дуже слизькою, а це травмонебезпечно. Краще стелити на підлогу рельєфну або оброблену спеціальним покриттям, що створені за рахунок корундового напилення.

Плитка в кухне

Для кухонної підлоги потрібна кераміка, стійка до зносу і механічних впливів. Кухня - найбільш відвідуване місце в будинку, а кухонна підлога піддається навантаженням у вигляді постійного ходіння по ньому, довгого стояння на одному місці під час приготування їжі, ударів під час падіння на нього посуду і різних предметів. Навпаки, підлогового покриття у ванній кімнаті немає необхідності володіти високою зносостійкістю, так як по ньому ходять босоніж або в м'яких домашнього взуття.

Керамічна плитка для стін та підлоги цих приміщень повинна бути стійкою до дії хімічних речовин. Адже поверхні в них піддаються частій прибирання з миючими засобами, а у ванній - на них потрапляють засоби особистої гігієни у вигляді шампуню, мила, кремів.

У передпокої підлогове покриття зможе служити довго, якщо у нього буде велика ступінь зносостійкості, так як потрапляють з вулиці пісок і бруд володіють абразивними властивостями. Крім того, в передпокої часто ставлять велосипеди, коляски, різні важкі речі. Тому підлогова кераміка повинна бути стійкою до механічних впливів.

Плитка в гостинной

У вітальні, спальні, кабінеті немає особливих вимог до покриттів. Головне, щоб вони були естетично привабливі і спільно з меблями і різними аксесуарами створювали цілісний і ексклюзивний образ приміщення.

Красивая плитка для пола

Читайте також: