Лакофарбові елементи та їх класифікація

17.01.2021
748
Admin

Лакокрасочные элементы - классификация

  1. Лаки
  2. Фарби
  3. Грунтовки
  4. Емалі
  5. Шпаклівки

Лакофарбові елементи - велика група, яка вимагає особливої уваги. Існує п'ять елементів, що входять до складу цієї групи. У даній статті представлені короткі визначення, що включають область призначення всіх лакофарбових елементів. Також ви зможете прочитати докладні описи по кожному лакофарбовому елементу, перейшовши за вказаними в статті посиланнях.

Отже, п'ять елементів, складових лакофарбову групу:

Лакокрасочная группа

Лаки

Лаки - отримані з синтетичних або натуральних смол і висихаючих масел, з'єднаних або з водою або органічними розчинниками, які надалі утворюють міцну однорідну плівку, в більшості випадків прозору. Лаки являють собою не тільки захисне антикорозійне покриття, але і є елементами, що підкреслюють стиль і справжню текстуру цінних порід дерева, використовуваних в обробці. Докладніше про лаках.

Фарби

Фарби - всім відомий лакофарбовий матеріал, що включає в основу колірний пігмент, одержуваний шляхом подрібнення. Фарби включають в себе летючий компонент (воду або органічний розчинник) і плівкоутворювальна речовина. Докладніше про фарбах.

Грунтовки

Грунтовки - служать для створення чорнового покриття, основним завданням якого буде об'єднання поверхневої плівки з підставою для забезпечення надійного зчеплення майбутніх верхніх шарів. Докладніше про грунтовках.

Емалі

Емалі - являють собою суміш лаку з колірним пігментом. Відмінною особливістю емалей є їх міцність, довговічність і бездоганний зовнішній вигляд. Докладніше про емалях.

Шпаклівки

Шпаклівки - матеріали, призначені для вирівнювання поверхонь. При цьому вони можуть містити різні види наповнювачів. Докладніше про шпаклівках.

Додаткову інформацію про властивості лакофарбових матеріалів ви можете дізнатися у присвяченій цьому питанню статті: Властивості лакофарбових матеріалів.

Лакокрасочные элементы

Читайте також: