Монтаж натяжних стель своїми руками

17.01.2021
2 306
Admin

Монтаж натяжных потолков своими руками

 1. Монтаж натяжної стелі самостійно
 2. Відео про монтажі натяжної стелі

Якщо ви зважилися на монтаж натяжних стель своїми руками, то ця стаття вам доведеться дуже до речі. При монтажі натяжної стелі, крім необхідних матеріалів, вам потрібно буде запастися терпінням і виробляти монтаж гранично акуратно. Під монтажем натяжної стелі розуміється встановлення спеціального цілісного плівкового або тканинного полотна на каркас (багет).

Відразу слід зазначити, що натяжна стеля сам по собі не забезпечує належної звукоізоляції, швидше навпаки, погіршує наявну звукоізоляцію. Тому слід відразу врахувати монтаж звукоізоляційних плит, наприклад з мінеральної вати.

Конструкція натяжних стель являє собою наступне:

Конструкция натяжных потолков

Тут 1 - кріпильний каркас - багет; 2 - плівкове або тканинне полотно; 3 - "гарпун"; 4 - вставка.

При монтажі натяжної стелі своїми руками вам знадобляться наступні інструменти і матеріали:

 1. Плівкове або тканинне полотно натяжної стелі;
 2. Багет;
 3. Звукоізоляційні плити;
 4. Прямий і напівкруглий шпатель;
 5. Дюбель-цвяхи та шурупи;
 6. Будівельний фен;
 7. Дриль;
 8. Клей;
 9. Рівень, рулетка і будівельний ніж;
 10. Стрем'янка.

Монтаж натяжної стелі самостійно

Монтаж натяжного потолка самостоятельно

Якщо ви вирішили зробити монтаж натяжних стель самостійно вам потрібно:

 1. Заміривши кімнату, потрібно нарізати багет у відповідності з розмірами та правильним рівнем стелі. Багет нарізати будівельним ножем під кутом в 45 градусів. Аналогічним чином відбувається нарізка і звукоізоляційних плит.
 2. Кріплення звукоізоляційних плит здійснюється за допомогою дюбель цвяхів.
 3. На стінах визначається рівень положення натяжної стелі. Тут дуже важливо точно заміряти будівельним рівнем. Розташовувати натяжна стеля слід на рівні 10 см від звукоізоляційного шару.
 4. Багет фіксується по намічених лініях за допомогою спеціального клею. В профілі створюють отвори за допомогою дриля з частотою 7-10 см, а в місцях стиків і кутах, з частотою 2-3 див. В отвори загвинчують шурупи для надійної фіксації.
 5. Після цього переходять до монтажу натяжної полотна, який починається з середини кімнати. За допомогою тонкого шпателя, полотно закріплюється багет з кроком 50 див. Таким чином, краї полотна залишаються за багетом.
 6. За краї полотно рівномірно підтягують. Вільні краї повинні залишатися приблизно однакового розміру. Після бажаного розташування, краї полотна фіксуються.
 7. У разі появи зморшок на полотні, їх можна буде вирівняти за допомогою будівельного фена. Полотно прогрівається круговими рухами, фен розташовується на відстані 20 см від полотна. Слід уникати перегріву полотна, тому що це може призвести до його оплавлення або зміни кольору.
 8. Після цього краю полотна обрізаються.

Использование строительного фена при монтаже натяжного потолка

Для очищення забруднень на стелі можете використовувати м'які миючі засоби. Для монтажу люстри і світильників, у полотні створюються прорізи через які просмикуються дроти і встановлюються світильники. Таким чином, монтаж натяжної стелі своїми руками завершений. Також рекомендуємо прочитати статтю "Монтаж стелі з гіпсокартону своїми руками". Бажаємо вдалого ремонту.

Натяжной потолок своими руками

Відео про монтажі натяжної стелі

Читайте також: