Монтаж натяжних стель

17.01.2021
1 134
Admin

Монтаж натяжных потолков

  1. Підготовка до монтажу натяжної стелі
  2. Установка натяжної стелі

Від описів натяжних стель, розглянутих в попередніх статтях, перейдемо безпосередньо до процесу монтажу натяжної стелі. Для того щоб замовити натяжну стелю, вам необхідно викликати спеціаліста замірника. Він також зможе відповісти на питання, що цікавлять вас. Після цього узгоджені і затверджені креслення вирушать на виготовлення. В середньому термін виготовлення становить 2-3 дні. Перед монтажем натяжних стель необхідно правильно підготувати приміщення.

Підготовка до монтажу натяжної стелі

Подготовка к монтажу натяжного потолка

Слід врахувати, що при монтажі натяжної стелі (ПВХ) повітря буде нагріватися до 45ºС. Тому попередньо слід прибрати з приміщення предмети, чутливі до температурі (рослини, електроніка, побутові, парфуми, фармацевтичні засоби, особливо в аерозольних балонах). Якщо планується установка натяжної стелі у ванній кімнаті, то облицювання плиткою не слід доводити до самої стелі. Це необхідно для правильного кріплення багета (кріплення конструкції натяжної стелі). Необхідний відступ становить близько 4 див. В стінах на цьому рівні не повинно бути порожнеч, а якщо такі є, то їх потрібно попередньо закрити шпаклівкою або іншим цементним розчином. Не забудьте повідомити фахівцям по монтажу натяжних стель про те, де у вас знаходяться лінії електропроводки в стінах.

Установка натяжної стелі

Установка натяжного потолка

В першу чергу відбувається установка багета (пластикового або алюмінієвого). Після чого на цей каркас натягується виготовлене полотно і нагрівається спеціальної тепловою гарматою. Під впливом високої температури, полотно стає еластичним і набуває ідеально гладку поверхню.

Якщо планується установка натяжної стелі з вбудованими світильниками, то висота стелі може відрізнятися від стандартної 3,5 - 4 см, тому що цоколі світильників можуть мати потребу в більшому просторі.

Час, необхідний на установку натяжної стелі в кімнаті середнього розміру, становить від 2х до 3х годин. Багаторівневий натяжна стеля вимагає більшого часу на його установку. На установку одного точкового світильника або люстри йде приблизно від 20 до 30 хвилин.

Ось і всі основні етапи монтажу натяжних стель. Слід також сказати, що ціни на установку натяжної стелі зараз не є високими, а сам натяжна стеля стає певним знаком сучасного якості та бездоганності.

Установка натяжных потолков

Установка красивых натяжных потолков

Дизайнерские натяжные потолки

Читайте також: