Обігрів будинку електрикою

17.01.2021
6 540
Admin

Обогрев дома электричеством

  1. Плюси обігріву будинку електрикою

Мінливий клімат змушує нас шукати нові, більш зручні способи опалення, а способи обігріву будинку електрикою дозволяють перенести всі негоди максимально комфортно. Іноді при будівництві будинку, все увага приділяється оздоблювальних робіт дизайну інтер'єру, забуваючи про прокладання інженерних мереж, що беруть участь в обігріві будинку електрикою. Адже найбільший затишок створює саме тепле приміщення, підтримує комфортний температурний режим. При будівництві будинку слід також врахувати, що на створення належного обігріву потрібно вкласти близько 5-10% від всього обсягу коштів, що витрачаються на будинок.

Плюси обігріву будинку електрикою

Плюсы обогрева дома электричеством

Якщо ви ще не впевнені в доцільності обігріву будинку електрикою, то давайте розглянемо плюси такого способу. В першу чергу, створюючи обігрів будинку електрикою, кімната стає просторіше, так як в даній системі відсутні видимі опалювальні прилади. У другу чергу такий спосіб обігріву дозволяє абсолютно точно вказувати необхідну температуру. А це говорить про ергономічності даної системи опалення, яка дозволить вам заощадити кошти у разі непотрібності опалення, а також дозволить насолоджуватися оптимальним рівнем температури в приміщенні.

Поддержание оптимальной температуры

Дана система обігріву підлоги електрикою (система теплої підлоги) може бути як основним джерелом обігрівання, так і бути додатковим джерелом опалення в будинку. Ця система особливо зручна в періоди раннього настання зими або в моменти весняних заморозків, коли системи центрального опалення не функціонують.

Нагрівальним елементом такої системи теплої підлоги є нагрівальний кабель, рівномірно покладений під покриттям підлоги і забетонований цементною стяжкою. Таким чином, вся поверхня підлоги стає єдиною панеллю, рівномірно випромінює тепло. Контроль температури відбувається за допомогою терморегулятора, який кріпиться на стіні. У процесі створення електричного теплого статі в підлогу монтуються термодатчики, що фіксують показники температури. За рахунок них терморегулятор звіряє показники температури і автоматично підлаштовується, підтримуючи тим самим задану температуру.

В плані створення, дана система не є складною. Звичайно, вона вимагатиме зняття старого покриття, але сам процес установки не є складним, так що обігрів будинку електрикою можна зробити і своїми руками.

Що ж стосується терміну служби, то електричний підлога має термін служби більше 50 років і не вимагає до себе ніяких технічних ремонтів. Докладніше про встановлення електричної теплої підлоги своїми руками, а також про встановлення водяної теплої підлоги ви можете прочитати в окремих статтях.

Бажаємо вам здійснити монтаж теплої підлоги у вашому будинку. Так ви зможете по достоїнству оцінити всі плюси обігріву будинку електрикою.

Электрический теплый пол

Читайте також: