Необхідне обладнання для створення фонтану

17.01.2021
1 993
Admin

Оборудование для создания фонтана

  1. Установка насоса на дні басейну
  2. Установка насоса поза басейну
  3. Інше обладнання для створення фонтану

При створенні водних об'єктів дрібниць не буває. Все продумується заздалегідь: підбирається обладнання, можливість підведення енергопостачання, досліджується колір і розмір каменів для декорування, підбираються види рослин для озеленення навколишнього простору. Істотним у створенні фонтану є розміри, форма, площа і глибина резервуара. Резервуар повністю або частково занурюють у грунт, попередньо провівши роботи з гідроізоляції його дна і стін. Гідроізоляцію можна виконати із спеціальних покриттів: бітумних, руберойдових, асфальтобетонних, спеціальної плівки. Зокрема, можна скористатися каучукової плівкою або гідроізоляційної мембраною «Trocal», яка зможе забезпечити швидке формування покриття незалежно від форми та розмірів створюваного басейну. Всі три типи вироблених мембран «Trocal» володіють чудовою стійкістю до дії дезінфекційних засобів та водних домішок. Ремонт пошкоджених ділянок цього матеріалу здійснюється накладанням латки на прорив або поріз шляхом холодної або гарячої зварювання. При монтажі плівку натягують, тому поверхня буде рівною і гладенькою. Для створення звичайного садового фонтану необхідний пристойний обсяг води, яку можна отримати з природного джерела або з водопроводу. Але в будь-якому випадку для руху води знадобитися насос. Важливо правильно вибрати насос.

Установка насоса на дні басейну

Установка насоса на дне бассейна

Найпростішим рішенням для створення фонтану - це установка насоса на дні в центрі басейну. Висота підйому води буде залежати від потужності встановленого насоса (від шістдесяти сантиметрів до одного метра вісімдесяти сантиметрів). Вхідний отвір насоса захищено спеціальним фільтром, призначеним для захисту від сміття. Вихідний отвір, як правило, з'єднується з насосом форсункою або подовжувальним шлангом.

Установка насоса поза басейну

Установка насоса вне бассейна

Більш складний варіант - це установка насоса поза басейну. Зазвичай такий монтаж насоса необхідний при створенні великих фонтанів. Так, насос забирає воду з резервуара і подає її до разбрызгивающей голівці. Пов'язують насос з фонтаном через подавальний і зворотний трубопровід. При виборі насоса в будь-якому разі треба враховувати його продуктивність і потужність.

Інше обладнання для створення фонтану

Для роботи фонтану знадобиться і інше обладнання. Так, для створення проточного фонтану встановлюють падаючий і всмоктуючий водопровід. Для доливання або переливу води використовують спеціальну арматуру і донний злив. Невід'ємною частиною фонтану служать фонтанні насадки, завдяки яким можна задавати форму, силу і висоту струменя. Використовуються новітні технології дозволяють створювати безліч фонтанних насадок, які взаємодіючи здатні відтворювати різноманітні водяні картини. Регулюючи форму і висоту струменя фонтану треба враховувати відстань до країв басейну (висота струменя повинна бути менше відстані до краю). Щоб прикрасити фонтан, застосовують підводні підсвічування і плаваючі світильники. Це в темний час доби створює незабутнє видовище. Незалежно від величини і стилю, створюваного фонтану, сам його вид і шум води створює особливий настрій, дозволяючи людині розслабитися і відпочити. Фонтан стає головним елементом, який притягує погляд, створюючи неповторну ландшафтну композицію.

Фонтан для сада

Красивый декоративный фонтан

Декоративный фонтан

Читайте також: