Як самобутньо оформити вхід на присадибна ділянка

17.01.2021
5 204
Admin

Как самобытно оформить вход на участок

  1. Принципи оформлення входу на присадибна ділянка
  2. Декорування вхідної зони
  3. Планування та облаштування стежки на вході
  4. Відео

Будь-яка заміська територія, яка перебуває у власності, вимагає освоєння: зведення будинку і господарських будівель, розбивки саду та городу, облаштування зони відпочинку та будівництва огороджувальних конструкцій. Однак ні один приватний будинок або дача не обходяться без головної організаційної зони входу, місця, куди в першу чергу потрапляють власники, їхні друзі та близькі, гості та відвідувачі просто. При цьому грамотного оформлення вимагають всі вхідні зони, в тому числі і гаражні ворота, хвіртка і, природно, вхід на ділянку. Багатьом дачникам і власникам заміських котеджів найчастіше доводиться задуматися над тим, як самобутньо оформити вхід на присадибну ділянку, тому що саме він у першу чергу впадає в очі при відвідуванні саду, розташуванні на відпочинку або при прийомі гостей.

Принципи оформлення входу на присадибна ділянка

Принципы оформления входа на участок

Зазвичай вхідна зона в сад складається з декількох основних елементів:

  • безпосередньо входу;
  • хвіртки, ворота або глухий двері в сад;
  • доріжки, що веде від входу в будинок до початку саду;
  • власне двері в будівлю.

Для створення єдиного комплексного вирішення і позитивної атмосфери всі деталі, колірна гамма і матеріали оформлення цього простору повинні підбиратися в єдиному стилі. Перед тим як самобутньо оформити вхід на присадибну ділянку, необхідно проаналізувати особливості ландшафтного дизайну та декоративного оздоблення будинку і навколишньої території.

Оформление забора в тон крыше дома

Якщо сад огороджений металевим парканом з авторською, оригінальної куванням, то і хвіртку підбирають в тій же стилістиці. Дерев'яні різьблені конструкції можуть комбінуватися з важкими виробами з грубого металу, стилізуватися під старовину і состариваться. До будинку і огорожі, побудованим з червоної цегли, однаково органічно підійдуть конструкції з металу і деревини, або комбіновані вироби, що поєднують в собі одночасно два матеріалу.

Необычное оформление забора

Виняток становлять тільки етнічні стилі або вузькоспеціалізована напрямок кантрі. Але і в таких стилістики можна знайти незвичайні дизайнерські рішення, використавши тонування металу під стару мідь або стильний, гостромодний сьогодні паркан і хвіртку з тину. Самобутність таких конструкцій можуть надати глиняні предмети побуту або деталі з металу, повішені на огороджувальні конструкції.

Декорування вхідної зони

Декорирование входной зоны

Висадка живоплоту з низькорослих дерев або вічнозелених кущів при вході на ділянку є сьогодні самим популярним і модним видом ландшафтного зонування. До такого «зеленого» огорожі відмінно підходить витончений огорожа з штахетника, пофарбований у чисто білий колір. Вишукано також будуть виглядати конструкції з тоненьких металевих прутів, тонованих срібною або золотою фарбою. Такі вироби надають ділянці самобутності та ексклюзивності, прозорості й легкості.

Планування та облаштування стежки на вході

Тропинка к крыльцу

Наступний елемент - доріжка до ганку будинку від входу в сад. Бажано запланувати її розміщення по найкоротшому маршруту. Деякі дизайнерські рішення передбачають плавні вигини на стежкою до будинку, які стильно підкреслюють ліхтарики або декоративні бордюри. У відповідності з теорією модного сьогодні вчення фен-шуй, саме вигини і плавні переходи можуть залучити в приміщення ззовні позитивну енергію, сприятливу для всіх членів сім'ї. Доріжка для додання їй самобутності може бути виконана з незвичайних матеріалів: спилов деревини, структурного каменю або кольоровий, декоративної гальки. Обов'язково слід передбачити правильну підсвічування по всій вхідній зоні, яка буде вмикатися/вимикатися локально на місці і з будинку одночасно.

Відео

Пропонуємо вам переглянути сюжет про незвичайний і самобутній оформленні паркану.

Читайте також: