Пластикові стінові панелі

17.01.2021
5 575
Admin

Пластиковые стеновые панели

  1. Переваги стінових панелей ПВХ
  2. Недоліки стінових панелей ПВХ
  3. Вибір стінових панелей
  4. Установка стінових панелей ПВХ
  5. Область застосування пластикових стінових панелей

Пластикові стінові панелі, або стінові панелі з ПВХ, є одним з найпопулярніших матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки. Ще зовсім недавно стінові панелі були великою рідкістю на Російському ринку, сьогодні ж вони зайняли міцні позиції на будь-якому будівельному об'єкті.

І не дивно, адже це не тільки надзвичайно естетичний, але і високо функціональний матеріал, з допомогою якого можна створити в приміщеннях елегантну й затишну атмосферу.

Установка панелей ПВХ стала обов'язковою категорією в списку навичок будь-якого сучасного будівельника. А в дизайні інтер'єрів використання декоративних панелей ПВХ виділилося в нове вельми популярний напрям.

Мета цієї статті-допомогти читачеві з вибором стінових панелей, а також дати практичні рекомендації по їх застосуванню і установці.

Переваги стінових панелей ПВХ

Достоинства стеновых панелей ПВХ

Пластикові стінові панелі мають тривалий термін служби, володіють стовідсотковою вологостійкістю і навіть в стиках не пропускають вологу. Пластикові панелі стійкі до дощу, вітру і снігу. Вони можуть витримувати сильні механічні навантаження. З допомогою такого оздоблювального матеріалу, як стінові панелі ПВХ, можна зробити швидкий і якісний ремонт. Гладка поверхня створює сучасний вигляд. Пластикові панелі можна встановити на різноманітні поверхні. Панелі ПВХ легко приховують нерівності стін. За панелі ПВХ можна заховати проводку. Поліпшується звукоізоляція. Горіння не підтримується. Пластикові стінові панелі - це екологічно безпечні матеріали.

Недоліки стінових панелей ПВХ

Пластикові стінові панелі, не дивлячись на всі переваги, залишаються пластиковими. Звідси і недостатня жорсткість, і їдкий дим при пожежі (хоч і не горить). У деяких приміщеннях установка стінових панелей ПВХ заборонена пожежною службою.

Вибір стінових панелей

Выбор стеновых панелей

Зовнішній вигляд панелі ПВХ зберігають протягом більше десяти років, в умовах навіть вуличної експлуатації (де температура середовища ± 50 °С). Тому вибір стінових панелей зводиться до визначення температурного режиму та вибору забарвлення. Звичайні пластикові панелі не рекомендується використовувати при різниці температури понад 20 °С, а деякі види пластикових панелей допускають температурний діапазон від - 40 до +115 °С. На верхню поверхню панелей ПВХ наноситься декоративний малюнок за допомогою спеціального методу друку і покривається захисним шаром лаку глянсового або матового покриття, що володіє зносостійкістю, антистатичним дією, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, підвищеною стійкістю до подряпин, попелу, хімічних засобів та інших агресивних впливів.

Установка стінових панелей ПВХ

Установка стеновых паналей ПВХ

Панелі починають встановлювати від кутів у напрямку до стінних отворів. Спочатку слід встановити оздоблювальні профілі. При роботі з набірними ПВХ-панелями найчастіше використовуються наступні аксесуари: внутрішній кут, зовнішній кут з'єднувальний профіль, фурнітура, окантовка, плінтус (стельовий профіль)

Потім встановлюються самі стінові панелі. Необхідно стежити, щоб перша від кута панель прилягала до суміжної стіни (щільно вставлена в опоряджувальний профіль), а чергова панель повинна щільно прилягати до попередньої. Перша панель завжди укладається шипом, зверненим до заздалегідь встановленим куточка або окантовочному профілю. Для більш міцного з'єднання панелі з профілем - шип панелі попередньо зрізається. Розташування панелі (перпендикулярність) щодо стін або підлоги перевіряється за допомогою рівня.

Для циркуляції повітря між панелями і стіною рекомендується залишати зазор в 2-10 мм При необхідності панелі легко ріжуться в довжину або ширину. Панелі кріпляться до поверхні за допомогою цвяхів, шурупів або скоб за спеціальний монтажний край, наявний у кожної панелі або профілю. Кріплення слід розташовувати під прямим кутом до рейок решетування для запобігання напруги в панелях.

Область застосування пластикових стінових панелей

Область применения стеновых панелей

Пластикові панелі ПВХ ідеально підходять для установки у вологих приміщеннях (санвузли, басейни, душові), так як панелі не бояться вологи; на лоджіях, балконах, так як пластикові панелі морозостійкі; в житлових приміщеннях, так як панелі ПВХ екологічні; на кухні і в підсобних приміщеннях, так як панелі ПВХ легко миються.

Пластикові панелі ПВХ знайшли застосування в якості віконних укосів.

Пластиковые стеновые отделочные панели

Пластиковые стеновые панели для офисных помещений

Стеновые панели ПВХ с рисунком

Комбинированные стеновые панели с рисунком

Красивые стеновые панели ПВХ

Читайте також: