Пластикові труби

17.01.2021
1 280
Admin
  1. Мінуси пластикових труб
  2. Висновок про пластикових трубах

Пластиковые трубы

На сьогоднішній момент на ринку великою популярністю користуються пластикові труби (так звані полімерні або пластмасові). Під пластиковими трубами розуміється велика група продуктів різних властивостей, більш того, властивості навіть однакових найменувань пластикових труб можуть кардинально відрізнятися у різних виробників.

Мінуси пластикових труб

Виды пластиковых труб и комплектующие к ним

Головним мінусом більшості пластикових (полімерних) труб є низька стійкість до хлорованої воді.

У зв'язку з цією проблемою були створені спеціальні стандарти по перевірці пластикових труб (наприклад, у США). І, треба сказати, далеко не всі труби успішно проходять цю перевірку. Більше того, були проведені аналізи води представниками санітарного нагляду і з'ясувалося, що стінок труб у воду виділяються складні органічні речовини. Ці речовини негативно впливають на здоров'я, а також сприяють утворенню на стінках труб біоплівок (колоній бактерій), для яких органічні речовини є їжею.

Важливо пам'ятати, що не всі пластмасові труби можуть використовуватися в мережах опалення у зв'язку з непорівнянними значеннями температур і тисків. Особливо це стосується Росії. За даними фахівців, близько 80% систем опалення в країні "однотрубні" і здійснюють подачу на вході з температурою вище 100ºС.

Висновок про пластикових трубах

Таким чином, здійснюючи вибір пластикових труб, необхідно детально розібратися у властивостях кожного найменування труб від різних виробників.

На щастя, альтернативне вирішення проблем пластикових труб існує! Про це в нашій статті "Мідні труби"

Читайте також: