Чому потіють вікна в будинку

17.01.2021
5 302
Admin

Почему потеют окна в доме

  1. Відео

З еволюцією вікон простежується вдосконалення конструкцій вікон, використовуваних матеріалів і поліпшення захисних характеристик. Але люди все частіше стали звертати увагу, що в приміщенні стає душно, підвищується вологість і як наслідок, погіршується самопочуття. Причина в тому, що з установкою нових вікон повністю припиняється повітрообмін, так як вони не мають щілин, як старі вікна.

Як це ні парадоксально, чим краще вікна забезпечують ізоляцію від зовнішнього середовища, тим гірше дихається в кімнаті. Внаслідок цього відкриваються кватирки, що в зимовий період выстуживает приміщення швидше, ніж провітрює, а пропоновані щілинні проветривающие конструкції пропускають дуже мало повітря і при цьому досить дорого коштують.

Вологість - причина запотівання вікон. Вологість підвищується, наприклад, від пральної машини, при процесі приготування, в кінцевому рахунку, і сама людина є причиною підвищення вологості в будинку.

Від підвищеної вологості псуються не тільки речі (відклеюються шпалери, чорніє стеля у ванній), але і вологість негативно впливає на здоров'я (швидка стомлюваність, погіршується імунітет, виникають часті простудні захворювання). Самопочуття, працездатність та інші фактори стану здоров'я багато в чому визначаються мікрокліматом приміщень, в яких людина проводить більшу частину часу.

Стан повітря в чому визначається наявністю якісної вентиляції в приміщенні.

Вентиляция в помещении

Слід також зауважити, що кондиціонери (спліт-системи) не можуть вирішити цю проблему, так як їх основним завданням є підтримання температури. А непридатний повітря можна охолоджувати і нагрівати скільки завгодно без змін в кращу сторону для якості цього повітря. Таким чином, дану проблему можна вирішити тільки створивши якісну вентиляційну систему. Для цього потрібно організувати приплив чистого повітря а також витяжку відпрацьованого повітря.

Вентиляционные системы

Нормованою кількістю повітря, необхідного людині є обсяг у 40-60 м3 повітря в годину. У таких місцях як кухня бажано зробити додаткову витяжку, щоб не отруювати організм димом і шкідливими випарами. Результатом правильної роботи витяжки (припливної і витяжної) буде зменшення вологості в приміщенні до здорових, нормальних норм.

Отже, якщо у вас потіють вікна в будинку, то правильне пристрій витяжки позбавить вас від цієї неприємної проблеми.

Відео

Даний відеоматеріал допоможе вам вирішити проблему запотівання вікон.

Читайте також: