Підлога з гіпсокартону своїми руками

17.01.2021
3 004
Admin

Пол из гипсокартона своими руками

  1. Переваги підлог з гіпсокартону
  2. Монтаж підлоги з гіпсокартону

Покриття з гіпсокартону успішно застосовуються в ремонті не тільки офісних, але і житлових приміщень. Цей матеріал - відмінна альтернатива традиційного ремонту підлоги.

Полы из гипсокартона

Скориставшись бізнес-ідеями з ремонту житлових приміщень, вам вдасться заощадити час і гроші. Підлоги з гіпсокартону рекомендується настилати в приміщеннях з нормальною або зниженою вологістю. Якщо вологість підвищена, то використовуйте спеціальне гидроизолирующее покриття.

Переваги підлог з гіпсокартону

Підлоги з гіпсокартону мають масу переваг. Укладається вони «сухим» методом. Це оберігає від появи зайвої вологості. Монтаж проводиться швидко і відносно просто. Покриття досить легке, що особливо важливо при ремонті в старих приміщеннях для зменшення навантаження на перекриття.

Материал гипсокартон

Ідеальним варіантом гіпсокартонного покриття для підлоги є двошарове, коли плити зі зміщенням склеюються між собою. У магазинах, що торгують будівельними матеріалами можна придбати листи, покриті шаром мінеральної вати або пінополістиролу. Опрацьовані таким чином аркуші покращують звукоізоляцію в першому випадку, і підвищують вогнестійкість у другому.

Листи гіпсокартону легко ріжуться, пиляються, піддаються будь-якій обробці. Завдяки легкості матеріалу монтаж підлоги зможе виконати одна людина. Гіпсокартон - матеріал не декоративний. Він служить основою для лінолеуму, ковроліну або паркету.

Монтаж підлоги з гіпсокартону

Перед початком монтажу підлоги з гіпсокартону плити слід занести в кімнату, де будуть проводитися роботи, і залишити на десять-дванадцять годин. Це важливо! Треба, щоб матеріал адаптувався до вологості кімнати, її температурі.

Адаптация гипсокартона

Роботи з монтажу підлоги з гіпсокартону слід проводити при температурі не нижче десяти градусів. Щоб з'єднати плити застосовується особливий склад. Поверхня, викладена плитами гіпсокартону, повинна бути ідеально рівною. Невеликі нерівності можна видалити за допомогою проміжного шару або якщо вони більше треба використовувати шпаклівку або спеціальні будівельні суміші. Якщо утворилися нерівності перевищують двадцять міліметрів, то потрібно укладання попереднього шару сухої суміші. Це гранульований склад (керамзитовий гравій, шлаковий щебінь, перлітовий пісок).

Монтаж полов из гипсокартона

Перш ніж використовувати суху суміш, усуньте нерівності основи, очистіть його. Товщина вирівнюючого шару може бути різною. Для створення розділового шару використовують поліетиленову плівку. Вона створить пароізоляцію і не допустить потрапляння засипки у основу підлоги. Поліетиленові полотна повинні перекривати один одного не менше ніж на двадцять сантиметрів. У разі, якщо основа дерев'яна, то в якості розділового шару можна використовувати бітумну папір.
Щоб уникнути деформації підлоги, не допускайте торкання плит гіпсокартону зі стіною.

Для збереження зазору прокладете по всьому периметру кімнати ізоляційну стрічку товщиною десять міліметрів і шириною сто міліметрів. Суху суміш укладайте за допомогою спеціальних рейок, але тільки після того, як буде розстелена поліетиленова плівка. Можна приступати до укладання гіпсокартону. Починати треба від стіни, в якій є дверний проріз, поступово просуваючись до середини кімнати. Укладіть плити, намагаючись не наступати на вирівнюючий шар. Для зменшення відходів починайте монтувати наступний ряд з обрізка плити попереднього ряду.

Слои материалов на полу

Починаючи монтаж наступній плити, спочатку нанесіть клей на фальци найближчого листа і закріпіть шурупами 19-30 мм на відстані не більше трьохсот міліметрів. Зайвий клей негайно видаляйте мокрою серветкою. Зріжте надлишки плівки і ізолюючої стрічки.

Читайте також: