Переваги тротуарної плитки

17.01.2021
3 054
Admin

Преимущества тротуарной плитки

  1. Плюси тротуарної плитки
  2. Особливості виготовлення тротуарної плитки

Якщо ви звикли вважати, що зовнішній вигляд вашого улюбленого міста знаходиться в залежності виключно від фантазії архітекторів і якості роботи озеленювачів, ви помиляєтеся. Уявіть, що між чудовими будівлями або чудовими галявинами і клумбами пролягають старі потріскані доріжки, зроблені з асфальту або бетону. Погодьтеся, що естетика у подібної картини відсутня повністю. Напрошується порівняння з житлом, багато обставлених сучасною побутовою технікою, оформленим розкішними шпалерами, але мають жахливий підлогу з старих дощок.

Таким чином, міський вигляд значно залежить від того, наскільки якісно і естетично оброблені його тротуари. За допомогою нових методик вдалося створити матеріал, мостити яким міські вулички можна з максимальною якістю і красою. Даним матеріалом є тротуарна плитка. Так, ще зовсім недавно вона проводилася виключно в сірому кольорі і мала лише дві-три можливі форми. Зараз вона здатна похвалитися вражаючим багатством, що стосуються і забарвлень і форм.

Плюси тротуарної плитки

Плюсы тротуарной плитки

Почнемо з такої переваги тротуарної плитки, як довговічність. Цей матеріал здатний прослужити багато разів довше, ніж асфальт або бетон. Продовжуючи розмову про плюси можна відзначити легкість укладання тротуарної плитки, відмінні естетичні показники, простоту у разі необхідності ремонтних робіт. Крім того, на тротуарній плитці не можуть утворюватися калюжі, оскільки вода просто піде в невеликі зазори між окремими екземплярами.

В останні роки дуже модним віянням став ландшафтний дизайн. Господарі магазинів прагнуть облагородити територію перед торговою точкою, дачники займаються власними ділянками. Звичайно, навряд чи хтось, намагаючись добитися зовнішньої краси особистого ділянки, буде робити доріжки з допомогою асфальту. У багатьох європейських країнах вулиці викладені як раз таки тротуарною плиткою, що зайвий раз говорить про її високому класі. Розмірковуючи, чи вигідна тротуарна плитка, врахуйте і той факт, що при дуже жаркій погоді вона майже не нагріється, не розм'якне, на відміну від асфальту.

Плюси тротуарної плитки варто поповнити і тим фактом, що у разі потреби ремонту підземних комунікацій, не потрібно брутального демонтажу. Ділянка доріжки просто акуратно розбирається, при цьому вдається зберегти цілісність кожної окремої плитки.

По достоїнству оцінять переваги тротуарної плитки і оформлювачі. Можна варіювати форму і колір, тим самим створюючи прекрасні композиції і візерунки на доріжках.

Композиции и цветовые решения тротуарной плитки

Звичайно, щоб вам вдалося оцінити всі плюси тротуарної плитки, потрібно відповідально підійти до її укладання. Не нехтуйте підготовчими роботами, правильно проводите виїмку грунтового шару, без помилок передбачте необхідний рівень ухилу і зробіть дренаж.

Особливості виготовлення тротуарної плитки

Особенности изготовления тротуарной плитки

Відповісти, чи вигідна тротуарна плитка можна, розглянувши деякі особливості її виготовлення.

Виробництво цього товару ведеться:

  • Шляхом вібролиття і використання добавок-пластифікаторів.
  • Шляхом вібропресування сухої суміші.

З допомогою даних методик вдається отримати сировину, що має мінімальний показник пористості і з мінімумом змісту води.

Завдяки тому, що у виробництві бере участь особливий цемент, тротуарна плитка має значну стійкість до холоду, здатна витримати величезну кількість заморозок і разморозок.

Щоб отримати необхідну колірне рішення, у виробництві застосовується ряд пігментів. Пігменти повинні мати хорошу опірність сонячного світла і опадам, щоб довгий час зберігати яскравість кольору.

Красивая тротуарная плитка на долгое время

Рисунки из тротуарной плитки

Интересные цветовые решения тротуарной плитки

Тротуарная плитка под натуральный камень

Читайте також: