Регулювання балконних дверей своїми руками

17.01.2021
4 191
Admin

Регулировка балконной двери

 1. Показники якісного монтажу
 2. Способи виявлення дефектів
 3. Необхідний набір інструментів
 4. Відео

Двері не тільки розмежовує житлове приміщення з балконом, але і служить перешкодою для проникнення шуму і холоду, а також є додатковим джерелом світла. На сьогоднішній день великою популярністю користуються ПВХ двері, які мають масу переваг, однак через великий маси вони з часом провисають під власною вагою, стає менш герметичними і гірше закриваються.

Ремонт балконных дверей

Якщо ви зіткнулися з подібними порушеннями, а термін гарантійного обслуговування минув, єдиним виходом є регулювання балконних дверей своїми руками, яка допоможе виправити ситуацію.

Якщо час гарантованого обслуговування не минув, викликайте майстра, який зробить всю необхідну роботу абсолютно безоплатно. Для самостійної регулювання необхідно строго слідувати інструкції, а якщо у вас виникають найменші сумніви у своїх здібностях, зверніться до фахівця.

Показники якісного монтажу

Показатели качественного монтажа

Двері, встановлена згідно з технологією, що відповідає таким показникам:

 • Максимально щільно притискається до дверної коробки.
 • Двері не зміщується по вертикальній лінії.
 • У відкритому стані двері не зачиняються (відкривається) довільно.

При належній встановлення балконних дверей регулювання її своїми силами потрібно буде нескоро. Однак при перших же ознаках несправності варто самостійно зайнятися регулюванням двері, або викликати фахівця.

Саме тому потрібно уважно стежити за процесом монтажу і діями робітників під час установки конструкції, щоб вони виконали все якомога якісніше.

Способи виявлення дефектів

Способы выявления дефектов

Розпізнати момент, коли балконні двері потребує регулювання, допоможе звичайний паперовий аркуш. Його необхідно покласти на раму дверей, коли вона знаходиться у відкритому положенні. Потім щільно закрийте двері і почніть тягнути лист на себе. Таким чином, проведіть перевірку по всьому периметру, фіксуючи зусилля, з яким вам доводиться витягувати папір в тому, чи іншому місці. У тих місцях, в яких вам вдалося витягнути лист без особливих зусиль, двері погано притиснута до коробки.

Для виявлення перекосу необхідно обвести дверне полотно в закритому стані. Далі відкрийте двері і звірте проведену лінію з рамою. Вони повинні бути строго паралельні.

З допомогою цих нехитрих способів вам вдасться вчасно виявити несправності і зайнятися налагодженням конструкції.

Виконання ремонтних робіт власними зусиллями допускається лише після закінчення гарантійного строку.

Необхідний набір інструментів

Инструменты для регулировки

Щоб безпроблемно виконати ремонт, вам слід запастися певними інструментами:

 • Кілька шестигранних ключів.
 • Хрестова і плоска викрутки.
 • Прокладки з пластику.
 • Рулетка.
 • Інструкція з технологією регулювання двері.

Регулювання пластикових дверей, що ведуть на балкон, може виконуватися як горизонтально, так і вертикально, це залежить від сторони, у яку відбулося зміщення дверного полотна.

Процесс регулировки двери

При горизонтальному зсуві двері відкрийте двері, зніміть декоративну кришку, розташовану над петлями. Затягніть гвинт петлі, далі з допомогою шестигранного ключа обертайте горизонтальний шуруп. Таким чином, ви справите горизонтальну регулювання дверного полотна.

Щоб відрегулювати притискний механізм, який знаходиться в центрі дверного торця, застосовується викрутка.

При вертикальному зміщенні дверного полотна вам доведеться регулювати петлі знизу або зверху, щоб підняти або опустити двері. Для цього спочатку потрібно прибрати заглушки, під якими знаходиться шуруп, розташований знизу петлі. Використовуючи шестигранний ключ, крутите шуруп: для підняття двері - проти годинникової стрілки, а для опускання - по ходу годинникової стрілки.

Саме з допомогою регулювальних шурупів, розташованих усередині петель, здійснюється регулювання дверної стулки.

При правильному виконанні всіх дій двері в закритому стані буде щільно стикатися з рамою.

У тому випадку, коли вищеописані поради не допомогли виправити неприємності, то для позбавлення від дефекту без наявності професійного досвіду вам потрібно скористатися видеоинструкцией.

Схема регулировки двери

Незважаючи на те, що є безліч виробників пластикових балконних дверей, для кожної з них використовується аналогічний спосіб регулювання. Головне - запастися терпінням, увагою та інструкцією. Якщо ж після виконання усіх порад вам нічого не вдалося, а перегляд відеоінструкції не приніс результату, все ж доцільно буде звернутися за допомогою до фахівців, які виконають все швидко і якісно. Тільки в цьому випадку ваша квартира буде надійно захищена від проникнення звуків і холоду з вулиці.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоматеріали, в яких розповідається про способи регулювання пластикових дверей і вікон.

Читайте також: