Ремонт ванної кімнати своїми руками

17.01.2021
4 679
Admin

Ремонт ванной комнаты своими руками

  1. Вибираємо ванну
  2. Вибираємо колір ванної
  3. Ремонт стін ванної кімнати своїми руками
  4. Ремонт підлоги ванної кімнати своїми руками
  5. Вибираємо умивальник для ванної

Ванна кімната - це особливе місце в квартирі або будинку. Основне призначення ванної кімнати - це, звичайно, очищення тіла. Але також можна сказати, що це місце для усамітнення людини, тому дуже важливо, щоб зовнішній вигляд ванної кімнати відповідав духовного стану людини, його смаку і настрою.

Ремонт ванної кімнати своїми руками потрібно новоселам, тільки-тільки оселилися в новому житлі, а також і тим, хто просто бажає трохи або кардинально оновити зовнішній вигляд ванної кімнати.

Вибираємо ванну

Выбираем ванну

Отже, в першу чергу, ремонт у ванній кімнаті слід починати з вибору самої ванни. Сьогодні ринок пропонує величезну кількість різноманітних моделей ванн. Вибираючи ту чи іншу модель ванни, обов'язково враховуйте метраж самого приміщення. Якщо приміщення не дуже велике, не слід купувати велику ванну, інакше ванна кімната буде нагадувати коробку. Дуже зручні кутові ванни, особливо для кімнат невеликого розміру. Основна частина ванн виготовляється з чавуну і акрилу. В основному, нові моделі ванн виготовляють з акрилу. Але, купуючи таку ванну, враховуйте, що поверхня її буде слизькою, тому краще всього відразу придбати спеціальний килимок для ванни, особливо якщо в будинку проживають маленькі діти.

Вибираємо колір ванної

Выбираем цвет ванной

Далі колір ванни. Тут логічно було б купувати ванну такого кольору, як і забарвлення стін, підлоги і стелі. Але можна додати і трохи контрасту. Наприклад, вибираючи стиль Hi-Tech, цінителі цього стилю оформлення, можуть використовувати досить контрастні рішення: приміром, чорна ванна і червоні стіни ванної кімнати. Звичайно, таке дизайнерське оформлення підходить не для кожного. Найчастіше, основна маса споживачів вибирають спокійні кольори: бірюзовий, колір морської хвилі, загалом, всі відтінки блакитного і зеленого, а також рожевий, бежевий і білий.

Ремонт стін ванної кімнати своїми руками

Ремонт стен ванной комнаты своими руками

Стіни ванної кімнати в основному облицьовуються плиткою. У нашій статті ви можете прочитати "Як покласти плитку у ванній кімнаті". Однак, останні роки усе більше набирає обороту облицювання панелями ПВХ. Їх безперечним плюсом служить зручність при кріпленні цих панелей на стінах. Тут не потрібно приготування розчину для нанесення на стіну. Досить зробити обрешітку і за допомогою дрилі закріпити ці панелі на обрешітку. Такий вид ремонту ванної кімнати під силу навіть непрофесіоналові. Тому панелі ПВХ користуються попитом на ринку будматеріалів.

Ремонт підлоги ванної кімнати своїми руками

Ремонт пола ванной комнаты своими руками

Підлога все ж практично завжди облицьовується з допомогою плитки. Вибираючи плитку, звертайте увагу не лише на колір, але і на саму текстуру матеріалу. Вона не повинна сильно блищати. Така плитка буде дуже слизькою, а це вельми небезпечно. На такій плитці можна легко посковзнутися і отримати травму. Якщо ж ви вибрали таку плитку, то тоді рекомендуємо вам додатково придбати килимок для ванни такого розміру, як і ванна кімната. Краще всього купувати плитку з трохи шорсткою або матовою текстурою. На таку плитку не потрібно додатково купувати покриття.

Вибираємо умивальник для ванної

Дизайнерский умывальник для ванной

Тепер перейдемо до умивальника. Умивальники бувають з різними основами: п'єдестал і шафа з полицями. Для маленької ванни краще всього купувати умивальник з п'єдесталом. Якщо дозволяє розміри приміщення, можна придбати умивальник-шафка. У такому шафці зручно зберігати миючі засоби.

Виконуючи ремонт у ванній кімнаті своїми руками, в першу чергу враховуйте, наскільки зручно і комфортно вам буде перебувати в такому приміщенні. І тоді ви будете отримувати задоволення під час прийому водних процедур.

Ванная в стиле хай тек

Красивая ванная

Читайте також: