З чого почати будівництво будинку

17.01.2021
4 036
Admin

С чего начать строительство дома

  1. Шукаємо лінію електропередач
  2. Проводимо воду на ділянку
  3. Організовуємо складське приміщення
  4. Забезпечуємо охорону будмайданчика
  5. Налагоджуємо транспортування

«З чого почати будівництво будинку?» цим питанням задаються початківці будівельники. Безумовно, спочатку потрібно обзавестися ділянкою, на якому і буде відбуватися будівництво. Від місця розташування і площі ділянки залежить кінцевий вибір проекту будинку. Таким чином, будуть підбиратися оптимальні габарити, і опрацьовуватися найкраще поєднання з навколишнім ландшафтом. Варто звернути увагу на ділянки, що знаходяться поруч з хорошими дорогами, водопровідними та каналізаційними комунікаціями. Звичайно, більшість з таких ділянок вже продані, тому в поточній статті ми будемо робити наголос на автономному водопостачання та теплопостачання.

Шукаємо лінію електропередач

Проведение линии электропередачи на участок

Отже, що ж є відправною точкою в будь-якому будівництві? Ми радимо вам почати в першу чергу з електроенергії. Якщо поруч з ділянкою проходить лінія електропередач з напругою 380 В, то завдання спрощується. Потрібно буде викликати електриків і встановити стовп на відстані 30 метрів від майбутнього будинку. На стовп також необхідно встановити лічильник електроенергії і рубильник, укладені в металевий ящик із замком. У разі, якщо лінія електропередачі знаходиться далеко, то потрібно буде спільно з сусідами замовити протягання кабелю з урахуванням схеми генплану.

Проводимо воду на ділянку

Проведение воды на участок

Наступною справою необхідно вирішити питання з наявністю води на ділянці. Якщо поблизу немає ніяких водойм, то можна встановити ємність для води, наповнити яку можна, замовивши машину з водою, об'ємом 3 м3. Якщо ж проведення водопроводу найближчим часом не планується, можете не сумніватися і бурити свердловину, і з допомогою підводного у свердловину насоса у вас завжди буде вода. Більш того, наявність води з свердловини дозволить вирішити питання з опаленням і каналізацією.

Організовуємо складське приміщення

Организация складского помещения

Наступним питанням є наявність на об'єкті складського приміщення для зберігання інструментів, а також виконує функцію тимчасового ночівлі. Для цієї мети, ми вважаємо, що краще всього підходить залізничний контейнер, який є досить міцним і відносно дешевим рішенням цього питання.

Забезпечуємо охорону будмайданчика

Охрана участка при строительстве

Наступним питанням є охорона будівництва. Буде без сумніву зручно мати сусідів, які паралельно займаються своєю будовою. Таким чином, споруджувані об'єкти будуть під наглядом. Але в більшості випадків будівництво відбувається не постійно, а наїздами. В цьому випадку слід спиратися на власні сили. Придивіться, може є якась бабуся, яка могла б час від часу наглядати за об'єктом. Що ж стосується хлопчиків, крутяться біля кожної будівництва, то намагайтеся не ганяти їх, тому що чим більше ганяти, тим сильніше у них виникає бажання зламати. Знайдіть компроміс з ними, і питання буде вирішено.

Налагоджуємо транспортування

Организация транспортировок на участок

Наступним питанням є транспортування. Як показує досвід, витрати на перевезення досягають чверті від всіх витрат на будівництво будинку. Тому вам варто домовитися з шоферами на постійній основі, які без сумніву зацікавлені продовжувати співпрацювати з вами. Вигода від такої домовленості виразиться не тільки в заощаджених грошах, але і в швидкій доставці. Після вирішення перерахованих вище питань ви можете з упевненістю переходити до вибору проекту.

Звичайно ж, будівництво будинку задача складна, але прочитавши цю статтю, Ви вже не будете задаватися питанням «З чого почати будівництво будинку?».

Читайте також: