Склади і ангари: що розкажуть умільці?

17.01.2021
1 439
Admin

Склады и ангары

  1. Монтаж конструкції
  2. Відео

В сучасних умовах популярність серед конструкцій по зведенню ангарів і складів отримали технології металевих каркасів під подальшу обшивку таких металевими листами профнастилу або сендвіч панелями. Але крім будівництва даних об'єктів потрібно врахувати особливості місцевості і розташування будови. Адже не секрет, що економічна складова рентабельності будови в цьому випадку відіграє не останню роль. Так при проектуванні будівлі найчастіше вартість формується з місця розташування та будівництва. Бо як готова інфраструктура у вигляді під'їзних шляхів і підземних комунікацій полегшують багато завдань.

Строительство складов

Інженерно-геодезичні дослідження дозволяють отримати топографо-геодезичні матеріали та дані про рельєф місцевості, існуючих будівлях як підземних, так і наземних, про наявність підземних комунікацій та інфраструктури. Отримання всіх необхідних даних потрібні для складання проекту. Також потрібно проаналізувати, як швидке будівля буде почувати себе в умовах впливу різних зовнішніх факторів, включаючи фізико-механічні характеристики ґрунту. Наступним етапом є проведення земляних робіт, включаючи спорудження насипу і виїмок.

Столбчатый фундамент под ангар

Потребують уваги і різні види фундаментів. Найпоширеніший вид фундаментів - стовпчастий. Даний вид набагато дешевше стрічкового, і не вимагає додаткових зусиль, і час його пристрою значно менше, ніж іншого виду фундаментних підстав. Часто можна спостерігати, що фундаменти невеликих ангарів поєднують в собі елементи цегляної клаки - це особливо поширено при зведенні гаражів з сендвічів.

Монтаж конструкції

Монтаж каркаса ангара

Що стосується монтування конструкції, то роботи потрібно проводити поетапно. Спершу монтуються базові елементи конструкції, після збираються бічні і покрівельні елементи. Монтування елементів проводиться за допомогою замкових кріплень або шляхом зварювальних робіт, у разі застосування зварного методу потрібно проводити контроль зварювальних швів. Конфігурація будівлі в залежності від типу може мати різну геометрію, якщо це будівництво ангарів, то для них найкращий прямокутний або напівкруглий вигляд конструкції.

Обшивка сэндвич панелями

Обшивка металоконструкцій і її тип залежить від призначення будівлі, а також від необхідності теплого виду або холодного.

  • Теплий вид конструкції - це обшивка сендвіч панелями.
  • Холодний вид - це обшивка листами профнастилу.

Обшивка профнастилом

Сендвіч являє собою тришарову структуру в середині, якій розташовуються різні утеплюючі матеріали. При монтуванні панелей важливим моментом є точне стикування таких, бо до каркаса пред'являються найвищі вимоги по точності. Для фахівців це справа техніки, бо це для них як конструктор з далекого дитинства!

Відео

Даний матеріал демонструє технологиюбыстрого каркасного будівництва.

Читайте також: