Скільки коштує побудувати гараж

17.01.2021
6 195
Admin

Сколько стоит построить гараж

 1. Складові ціноутворення будівництва гаража
 2. Розрахунок кількості використовуваних матеріалів
 3. З чого будувати гараж

Перш ніж купувати новий дорогий автомобіль, потрібно побудувати хороший просторий гараж. Щоб правильно розподілити сімейний бюджет і спланувати точний час побудови, необхідно знати, скільки коштує побудувати гараж і як здійснити офіційне оформлення в регіоні вашого проживання.

Складові ціноутворення будівництва гаража

Для підсумкового підрахунку сумарних витрат на будівництво враховують:

 • Ціну за місця розташування гаража. Якщо розглядається можливість будівництва в гаражному кооперативі, потрібно в нього вступити і заплатити всі внески. У кожного регіону свій ціновий рівень на місце в кооперативі і залежить він в основному від престижності та місця розташування. При зведенні будинку в приватному землевідведення необхідно отримати та оплатити дозвіл на забудову. Будівництво гаража, як складовий елемент будинку, коштує дешевше всього. Вартість місця для будівлі гаража може бути абсолютно різною навіть у поруч розташованих районах.
 • Вартість будівельних матеріалів і комплектуючих, що включають в себе вікно, ворота, козирок над входом, раму на яму і інші елементи. Видобутий в місцевому кар'єрі пісок обійдеться вам дешевше, ніж привізною. Купівля будівельних матеріалів в гіпермаркеті за ціновим рівнем перевершує вартість цих самих товарів на оптовому ринку.
 • Зарплату найманим працівникам. Оплата праці будівельників у великому місті перевищує зарплату фахівця в маленькому районному центрі.
 • Вартість доставки будівельних матеріалів і комплектуючих елементів.
 • Орендну плату за використання будівельної техніки, якщо вона знадобиться при будівництві гаража.
 • Купівлю або оренду електричного обладнання, необхідного на будівельному майданчику.
 • Вартість ручного інвентарю.
 • Варто врахувати ще і те, що завжди бувають непередбачені витрати.

Вартість будівництва гаража знизиться, якщо вам вдасться знайти постачальника конструкційних матеріалів для стін за більш низькими цінами. Закупівля цегли, плит перекриття, формованих або пиляних блоків, цементу, піску, покрівельного покриття, бетону у одного постачальника дасть можливість заощадити на великому обсязі закупівлі.

Гараж на два автомобиля

Ознайомившись з цінами на матеріали і комплектуючі в своєму регіоні, можна приблизно розрахувати вартість гаража. Для точного підрахунку варто зробити ескізний проект із зазначенням всіх габаритів, розмірів вікон, воріт і підвалу, числа плит перекриття, товщини стін, виду підлогового покриття.

Розрахунок кількості використовуваних матеріалів

Докладно складений проект допоможе максимально точно розрахувати необхідні обсяги матеріалу для зведення стін, пристрою фундаменту і плити перекриття. Точність розрахунків знижується при розрахунку обсягу розчину для будівництва стін, стягування на підлогах і оздоблення стін.

Проект гаража

Непередбачені витрати складають від 15% вартості гаража. Краще нехай вони не знадобляться, ніж залишитися без фінансів в потрібний момент.

Як заощадити на будівництві

Роблячи попередні розрахунки, скільки коштує побудувати гараж, розраховують в першу чергу витрати на зарплату будівельної бригади і комплектуючі елементи. Заощадити на воротах, плитах перекриття, сходи дуже складно. Знизити графу витрат по зарплаті можна, якщо зайнятися будівництвом гаража самостійно або виконати своїми руками хоча б деякі роботи. Виконуючи ряд робіт своїми зусиллями, ви заощадите до 2000 $.

Как сэкономить на строительстве гаража

Економію витрат забезпечать наступні кроки:

 • Відмова від штукатурки підвальних стінок.
 • Замість бетонної підлоги в підвалі гаража варто використовувати рівний грунтовий підлогу.
 • Замість підвалу зробити звичайну оглядову яму (економія на плитах перекриття).
 • Якщо ви звичайний автолюбитель і не будете самостійно обслуговувати свій автомобіль, оглядова яма в гаражі не потрібна.
 • Придбання будівельних матеріалів у міжсезоння за більш низькими цінами.
 • Так само варто розділити будівництво гаража на два великих етапи. В першу чергу закласти фундамент, побудувати стіни, встановити плити перекриття, дах і ворота. Через час, накопичивши потрібну суму грошей, зайнятися обробкою будівлі.

Економити треба в міру, щоб будівлю було придатне до експлуатації.

На чому не варто економити при будівництві гаража:

 • На якості цементу та його кількості в розчинах, які використовуються для основи, стін і стяжки.
 • На якості плит перекриття. Заміна плит з дефектами призведе до додаткових витрат.
 • На міцності та надійності сходів і конструкції воріт.
 • На якості використовуваної для будівництва арматури.

З чого будувати гараж

При наймі бригади будівельників на гараж стандартних розмірів знадобиться мінімум 4000 $. Це приблизна ціна і вона може змінюватись. Найдешевшою вважається металева конструкція гаража, але в зимовий період у такій будові не дуже затишно.

Строительство гаража из блоков

Дещо вищий ціновий рівень в гаражів з шлакоблоків. Будівництво не займає багато часу і зусиль, а якість будови залишається на високому рівні. Гараж з цегли бажано довірити кваліфікованим майстрам. При акуратній кладці можна заощадити на зовнішній обробці. Справа залишилася за малим - правильно розподілити свої можливості і бюджет сім'ї.

Читайте також: