Скільки коштує побудувати дах будинку

17.01.2021
11 002
Admin

Сколько стоит построить крышу дома

 1. Приблизний розрахунок витрат на дах
 2. Вартісні показники для різного покрівельного матеріалу
 3. Відео

Всім тим, кому доводилося займатися будівництвом, добре відомо, наскільки серйозним повинен бути підхід до вибору матеріалу для покрівлі. Будь-які спроби заощадити на цій частині житлового будови найчастіше обходяться, як кажуть, «собі дорожче», так що пошук розумного компромісу в цьому випадку цілком обґрунтований.

Вибір того чи іншого виду вихідного матеріалу і визначає, в кінцевому рахунку, порядок розрахунку вартості робіт, тобто те, скільки коштує побудувати дах будинку.

Крім того, на вартість покрівлі істотно впливає і тип споруджуваного будови. Так, для тимчасової споруди цілком підійде найпростіше покрівельне покриття, не розраховане на тривалі терміни служби. У разі ж капітального житла термін служби покрівлі повинен бути порівнянний з терміном експлуатації всього будинку в цілому.

При виборі відповідного матеріалу для покрівлі також слід пам'ятати про те, що повна її вартість буде включати в себе і всі додаткові витрати, а саме:

 • вартість утеплювальних матеріалів;
 • витрати на проведення монтажних робіт;
 • транспортні витрати і т. п.

Приблизний розрахунок витрат на дах

Примерный расчет расходов на крышу

Зрозуміло, що покрівля з черепиці обійдеться вам помітно дорожче, ніж облаштування покриття з інших матеріалів, оскільки під неї потрібно більш потужна і, як наслідок, більш дорога система крокв. Ми пропонуємо вам порівняти вартість покрівель з різних матеріалів на прикладі заміського будинку, що зводиться за індивідуальним типовим проектом. За основу розрахунку беруться такі вихідні матеріали:

Схема крыши

Основні параметри покрівлі для нашого розрахунку:

 • Площа покрівлі - 200 кв. метрів.
 • Довжина коника - 20 метрів.
 • Ендови і фронтони - 16 і 40 метрів відповідно.
 • Довжина карниза - 20 метрів.

Використання спеціальних таблиць (див. додаток), в яких наводяться дані з вартості 1 кв. метра готової даху з урахуванням усіх додаткових витрат, що дозволить вам зробити приблизну оцінку видаткового бюджету майбутньої конструкції.

Для нашого прикладу вартість 1 кв. метра покрівлі становить приблизно від 2600 до 3000 рублів. Причому найдорожчою виходить дах з м'якої черепиці, а найдешевшою - з металочерепиці з поліестерним покриттям.

Вартісні показники для різного покрівельного матеріалу

Стоимостные показатели для разных материалов

Дані проведених раніше розрахунків переконливо свідчать про наступне. Комплексна оцінка того, скільки коштує побудувати дах будинку, показує, що зростання вартості повністю укомплектованої покрівлі (залежно від використовуваного матеріалу) відбувається в наступній послідовності:

 1. Металочерепиця з поліестерним покриттям.
 2. М'яка черепиця.
 3. Металочерепиця з поліуретановим покриттям.
 4. Черепиця цементно-піщана.

Раніше нами вже зазначалося, що з точки зору вартісної оцінки дах будови включає цілий ряд конструктивних елементів, таких, наприклад, як система крокв, решетування, а також тепло-, паро - та гідроізоляція. Лише при правильному облаштуванні всіх цих елементів ваш дах буде здатна захистити будинок від непогоди і атмосферних опадів.

Материалы, используемые в строительстве крыши

На закінчення кілька слів про вибір допоміжного матеріалу для покрівельної системи заміського будинку.

З метою забезпечення комфортного проживання і скорочення витрат на опалення товщина шару теплоізоляції повинна бути не менше 20 див.

Оціночні дані по всім іншим допоміжним матеріалам, так чи інакше використовується при спорудженні покрівлі, ви можете знайти в доданих до цієї статті таблицях.

Статті витрат на покрівлю

Статьи расходов на кровлю

Підсумковий розрахунок вартості готової даху

Итоговый расчет стоимости готовой крыши

Розрахунок додаткових матеріалів для облаштування покрівлі

Расчет дополнительных материалов

Середні ціни на послуги по монтажу покрівлі професійними покрівельниками в Московському регіоні

Средняя стоимость работ

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матеріалів, які використовуються для покрівельних робіт.

Читайте також: