Сучасні лакофарбові покриття

17.01.2021
1 006
Admin

Современные лакокрасочные покрытия

  1. Види сучасних лакофарбових покриттів
  2. Властивості сучасних лакофарбових покриттів

Нові будівельні технології все більше значення приділяють полімерам. В сучасному європейському дизайні шпалери відійшли на другий план. Сучасні технології пропонують нові лакофарбові покриття. Все більший інтерес викликають європейські покриття, що виготовляються на основі акрилових барвників. У великому спектрі пропозицій сучасні лакофарбові покриття враховують приміщення різного призначення.

Види сучасних лакофарбових покриттів

Виды современных лакокрасочных покрытий

Одним з найбільш цікавих пропозицій є рідкі шпалери. Рідкі шпалери утворюють безшовне декоративне покриття з шорсткою фактурною поверхнею. На дотик вона м'яка і приємна. Такий ефект досягається завдяки отриманню фарби із сухих будівельних сумішей. До їх складу входить волокна, целюлоза, барвники і сполучні смоли. Після розведення і нанесення на стіну барвники швидко полімеризуються. Таким чином, можна приховати невеликі дефекти, тріщини.

Сучасні лакофарбові матеріали виглядають і застосовуються як фарба, але при цьому мають високу механічну і атмосферну стійкість. При цьому матеріали колеруются в будь-який колір, легко наноситься і швидко висихають. Широкий спектр кольорів дозволяє варіювати різні відтінки. При цьому можна досягти неперевершеної чистоти білого кольору. Володіючи технологіями, можна перетворити стіну в авангардну розпис з акцентами яскравих кольорів. Висока якість покриття представляє також інтерес для любителів класичного дизайну. Нове покриття наноситься в два етапи. Покриття безбарвним лаком надають йому стійкість високоміцної фарби. Прекрасні миючі властивості підтримують декоративність покриття.

Властивості сучасних лакофарбових покриттів

Свойства современных лакокрасочных покрытий

Шпалери нового типу володіють також властивостями тепло і звукоізоляції. При цьому вирішальне значення мають екологічна чистота і вартість. Наповнювачі для фарби повинні бути стійкими до стирання. Також велике значення має хімічна і атмосферна стійкість. Покриття фарбою витримує миття щіткою із застосуванням побутових миючих засобів.

Акрилові матеріали володіють високою якістю. Відома стійкість барвників до впливу цих речовин. Крім рідких шпалер нові лакофарбові покриття пропонуються до рідкої консистенції. Завдяки високій міцності, фарба може бути застосована до промислових об'єктах, де застосовуються високі вимоги до експлуатації. При підвищених експлуатаційних вимогах до фінішних покриттів сучасні фарби чудово відповідають торгових центрів, магазинів, складів, офісів. Надійна декоративна захист до истираемым поверхонь - їхня основна якість.

Якість фарбування істотно підвищується при використанні шпаклівки. При використанні рідких шпалер може бути застосована фірмова грунтовка. Акрилові фарби мають властивість легко полімеризовані. Тверді смоли володіють у використанні високими дизайнерськими якостями. Володіючи ефектом прозорості, вони мають гарний алмазний блиск. Низька здатність до адгезії пояснюється пластичною масою за властивостями близькою до скла(безбарвні тверді акрилати - це смоли, які використовуються для отримання небиткого органічного скла).

Акрилові лакофарбові матеріали випускаються у великому асортименті. У багато з них включається комплексна система біологічної та декоративної захисту дерев'яних поверхонь. Використання колерных паст відповідає кращим напрямами дизайну.

Жидкие обои

Новые лакокрасочные покрытия

Читайте також: