Будівництво каркасного гаража

17.01.2021
9 515
Admin

Строительство каркасного гаража

  1. Закладаємо фундамент
  2. Збираємо каркас
  3. Готуємо фасад
  4. Встановлюємо ворота
  5. Каркасний гараж фото:

Максимальні простота і швидкість монтажних робіт - основні переваги каркасного будівництва гаража. Завдяки тому, що різні частини даної конструкції можуть з'єднуватися між собою звичайними саморізами і болтами, монтаж її можна виконувати в будь-який сезон. Сил 2-3 монтажників буде цілком достатньо, щоб виконати будівництво гаража за каркасною технологією всього за декілька тижнів чи навіть кілька днів. Важливо, що вам не потрібно укладення договорів на оренду різної спецтехніки, без якої не вийде обійтися при будівництві цегляних гаражів або навіть з піноблоків. Нарешті, зведення каркасної конструкції не передбачає нескінченного будівельного сміття, бо захаращеності будмайданчика можна не побоюватися.

Закладаємо фундамент

Фундамент каркасного гаража

Будь-який вид будівництва не може обійтися без закладення фундаменту. Каркасна будова також передбачає фундаментні роботи, але незначний вагу допомагає мінімізувати їх. Досить обійтися фундаментної плитою, неглибоко що лежить на подушці з гравію та піску. Однак, можна вибрати і дещо інший варіант: заасфальтовану майданчик, рівно лежать плити з бетону або стрічкову різновид фундаменту. Ідеальний тип кладки вам може порадити професіонал.

Збираємо каркас

Сборка каркаса гаража

Після закінчення фундаментних робіт, можна починати складання каркаса. Для цього потрібно точно нарізати металеві профілі, захищені цинковим шаром. З допомогою шурупів і болтів профілі стають цілісної і дуже жорсткою конструкцією, має, тим не менш дуже невелику масу. Міцність каркаса така, що гараж витерпить навіть рух грунтового шару.

Виконаний каркас передбачає початок робіт покрівельних. Завдяки тому, що кроквяні ферми гаража ідеально рівні, укласти покриття (металочерепицю або профнастил) - завдання дуже проста. Підганяти листи не потрібно, а великі їх розміри значно прискорюють роботу. Закріплюються листи за допомогою простих електричних інструментів.

Установка кровли для каркасного гаража

Готуємо фасад

Отделка фасада каркасного гаража

Покрівля підготовлена, можна переходити на наступний етап будівництва каркасного гаража - підготовку фасаду. Подібно монтажу покрівлі, зробити фасад дуже нескладно, для цього також можна використовувати листи профнастилу або сайдинг. Можна сказати, що ці етапом будівництво самого каркасного гаража самої нескладної конструкції закінчено. Проте, слід подбати і про деяких додаткових роботах.

Приміром, в проміжках між залізними профілями каркаса можна встановити двері та віконні прорізи.

Двери и окна каркасного гаража

Крім того, під час установки покриття покрівлі, слід налагодити систему водостоку.

Система водостока гаража

Стежте, щоб труби та інші елементи цієї системи мали надійну полімерну захист, яка не дозволить з'явитися плям іржі.

Встановлюємо ворота

Установка гаражный ворот

Не забудьте встановити і зручні гаражні ворота. Ідеально підійдуть звичайні ворота рулонного типу, які зовсім небагато важать (близько 50 кілограм) і дуже легко ставляться.

Нарешті, скажімо, що ще перед початком будівництва каркасного гаража варто вирішити, чи є потреба в утепленні. Якщо так - то утеплювач потрібно ставити у процесі зведення каркасу, простір між металевими профілями.

Каркасний гараж фото:

Каркасный гараж с отделкой из клееного бруса

Каркасный гараж

Большой каркасный гараж на два автомобиля

Красивый деревянный гараж

Читайте також: