Технологія мокрого фасаду

17.01.2021
2 730
Admin

Технология мокрого фасада

  1. Технічні переваги мокрих фасадів
  2. Відео

Біля фасадів мокрого типу є кілька важливих переваг. В них використовуються тільки сучасні теплоізоляційні матеріали. Тривалість експлуатації майже 25 років. Способи зовнішньої обробки (зокрема, тонка штукатурка) надають можливість монтувати мокрі фасади і під час реставрації і споруд під час будівництва сучасних будівель.

Тільки сертифіковані типи фасадів зможуть протягом тривалого часу надійно захищати стіни будівлі і виконувати енергозберігаючі функції. Тут не останнє значення має вибір складових матеріалів по ряду певних параметрів. Звичайно ж, вони повинні добре поєднуватися один з одним. Між ними не повинно відбуватися яких-небудь негативних хімічних взаємодій. Кожен новий шар повинен краще пропускати пар, ніж попередній. Несучі системи повинні бути особливо міцними і складаються з щільних матеріалів. Не забувайте також, щоб всі компоненти мокрого фасаду були достатньою мірою вогнетривкими і безпечними для навколишнього середовища.

Технічні переваги мокрих фасадів

Технологические достоинства мокрых фасадов

Дані фасади добре зберігають тепло, а відповідно є енергозберігаючими. Це веде до зменшення фінансових витрат. Для багатьох областей РФ цей показник є одним з важливих. В ході досліджень вимірювання показали, що найбільше тепла залишає панельні і блокові будівлі саме через стіни.

Ще років 20 тому цю технологічну задачу практично неможливо було вирішити. А зараз завдяки мокрим і вентильованим фасадам з'явилася можливість значно посилити захист від холоду, так як утеплювальний шар розміщується з зовнішньої сторони будівлі. Зверніть увагу, що дана технологія дозволяє не тільки змістити точку роси, але і добре заощадити внутрішній простір будівлі.

Устройство мокрого фасада

При проектуванні будинків, де буде застосовуватися система фасаду по мокрому типу, враховує те, що стіни і зовнішні конструкції будуть одночасно виконувати функції енергозбереження. Тобто це робить можливим зменшення витрат матеріалу на зведення стін, їх можна зробити більш тонкими і зберегти всі переваги. У свою чергу, зменшення маси стін зменшує навантаження на фундамент і його теж можна буде зробити більш легким. А адже в багатьох випадках фундамент займає чималу частину коштів і матеріалів під час будівництва.

Завдяки використанню сучасних матеріалів при монтуванні мокрого фасаду, всередині будівлі можна сформувати більш комфортний мікроклімат. Пар з повітря буде вільно виводитися назовні, тому не буде з'являтися конденсат, з-за якого швидко розвиваються гриби і цвіль, не дуже корисні для здоров'я. До того ж всередині приміщення не виникає негативних перепадів температур біля стін або вікон. Мокрий фасад також ефективний і в жарку погоду, тому що завдяки своїй низькій теплопровідності зберігає прохолоду всередині будівлі.

Мокрый фасад и шумоизоляция

Матеріали, використовувані в мокрому фасаді, володіють і хорошими шумозаглушуючими властивостями. Мокрий фасад робить стіни будинку майже повністю звуконепроникними. Мокрий фасад, крім усього іншого, продовжує термін експлуатації споруди, позитивно впливає на збереження стін, тому що забезпечує надійний захист від будь-яких фізичних або погодних впливів. Фасад оберігає собою будівлю від бруду, коливань вологості, сонячної радіації та ін При цьому технології створення мокрого фасаду дозволяють спроектувати різні для облицювання будівель, щоб реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, як у промислових масштабах, так і для приватних будинків.

Плюсы мокрого фасада

Перешкодою зведення мокрого фасаду є особливі погодні умови необхідні для проведення робіт - це температура не нижче +5 градусів, відсутність опадів і прямих сонячних променів.

Капітальний ремонт правильно встановленим мокрого фасаду не потрібно протягом 25 років. А косметичний ремонт для корекції штукатурного шару не вимагає великих витрат в плані фінансів або праці.

Відео

Даний відеоматеріал продемонструє процес влаштування мокрого фасаду.

Читайте також: