Текстильні шпалери

17.01.2021
1 501
Admin

Текстильные обои

  1. Вибір текстильних шпалер
  2. Текстильні шпалери з льону
  3. Текстильні шпалери з шовку
  4. Фетрові текстильні шпалери
  5. Джутові текстильні шпалери

Одним з найбільш красивих оздоблювальних покриттів для стін вважаються по праву текстильні шпалери.

Текстильні шпалери - це шпалери, що складаються з паперової основи і нанесених на неї різних матеріалів. Призначення текстильних шпалер - це надання гармонійності і затишку в приміщенні. Насправді, покриття дуже красиве і привабливе, тому текстильні шпалери зможуть прикрасити будь-яке приміщення. Залежно від способів виробництва можна виділити ткані і неткані текстильні шпалери. У першому випадку спочатку тчуть тканину, яку потім з'єднують з паперовою підкладкою. Ширина їх складає від 0,9 до 3м. У другому випадку нитки на підкладку під тиском, а зверху наносять малюнок. Цей вид випускають шириною 0,52, 0,7, 0,9 і 1,06 м. Великими перевагами текстильних шпалер є їх теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості, які також не перешкоджають повітрообміну.

Вибір текстильних шпалер

Выбор текстильных обоев

При виборі текстильних шпалер необхідно, щоб вони гармоніювали з предметами інтер'єру. Для цього необхідно враховувати обсяг приміщення, висоту стін і їх конфігурацію. Колір і текстура шпалер вибирається виходячи з розташування приміщення по відношенню до сторін світу, його призначення і розмірів. Наприклад, холодні відтінки (синій,зелений) відмінно підійдуть для приміщень, які орієнтовані на південну сторону. У свою чергу теплі кольори повинні компенсувати недолік сонячного світла в тих приміщеннях, які виходять на північну сторону.

А зараз поговоримо більш докладно про види покриття текстильних шпалер.

Текстильні шпалери з льону

Текстильные обои изо льна

Саме покриття має паперову основу, на яку наносяться нитки з лляних волокон, натуральних або змішаних. Наносяться ці волокна за допомогою ламінування. Зовні виглядають як справжня тканина. Також потрібно відзначити, що льон є екологічно чистим продуктом і тому ніякої шкоди не несе. З плюсів також можна виділити хорошу шумоізоляцію і теплоізоляцію. Єдиним мінусом є те, що шпалери активно притягують пил, шерсть домашніх тварин, дрібні частинки бруду. Отже необхідно регулярно проводити їх очищення. Вона проводиться з використанням звичайного пилососа.

Текстильні шпалери з шовку

Текстильные обои из шелка

Цей вид шпалер імітує дуже добре свій аналог - натуральну шовкову тканину. Являють собою полотна на паперовій основі. На них наноситься віскоза з додаванням натурального матеріалу. Основним достоїнством є: екологічність, стійкість до сонячного впливу. Вони також потребують догляду, яка являє собою суху чистку пилососом.

Фетрові текстильні шпалери

Фетровые текстильные обои

Покриття, оброблені натуральними тканинами або поліпропіленом, називається фетровим. До плюсів відносяться: застосування екологічно чистого матеріалу, зносостійкість, стійкість до впливу сонячних променів, хороша звукоізоляція. Надають комфорт кімнаті і дуже приємні на дотик.

Джутові текстильні шпалери

Джутовые текстильные обои

Джутові шпалери повністю обклеєні натуральною тканиною. Вони бувають трьох видів: імітують забарвлення, мають малюнки і однотонні. Позитивні якості у них ті ж, що і в шпалер перерахованих вище, а також джутові шпалери добре приховують нерівну поверхню.

Рекомендуємо також прочитати статті: "як клеїти шпалери на стіни" і "як клеїти шпалери на стелю".

Текстильные обои в теплых тонах

Обои текстильные для стен

Сочетание различных текстильных обоев

Текстильные обои с рисунком

Красивые текстильные обои

Читайте також: