Турецька лазня своїми руками

17.01.2021
2 209
Admin

Турецкая баня своими руками

  1. Вентиляція для турецької лазні
  2. Електроживлення в лазні
  3. Турецька лазня фото:

Щоб насолодитися перевагами цієї турецької лазні, зовсім не потрібно долати колосальні дистанції. Відновити своє здоров'я цілком можливо, навіть не покидаючи власного житла. Якщо ви вирішили обладнати турецьку лазню своїми руками, то варто ознайомитися з деякими нюансами.

Перш ніж турецька лазня почне будуватися, потрібно підібрати для неї оптимальне приміщення. Загалом-то, для цього буде придатне будь-яке приміщення великої квартири або заміського будинку. Головне, це його відповідність певним технічним нормативам. Крім приміщення, де буде розташована сама турецька баня, потрібно визначити і суміжне приміщення, має роль технічного і вміщає все обладнання, що визначає функціонування лазні. Дана кімната цілком може мати лише квадратний метр площі.

Якщо ви вирішили виконати стелю турецької лазні у формі купола, то загальна висота приміщення не повинна бути нижче значення 260 сантиметрів. Зауважимо, що такий варіант є не лише даниною традиції, але й конструктивним прийомом. Краплі води можуть вільно стікати по куполу, а не просто капають вниз, як у випадку з плоским стелею.

Вентиляція для турецької лазні

Вентиляция для туретской бани

Безумовно, турецька баня, зроблена своїми руками, потребує якісної системи вентиляції. Щоб комфортно відчувати себе в розпеченій парної, повітря в ній повинен повністю оновлюватися кожен десяток хвилин. При цьому, вентиляція лазні повинна бути окремою, а не спільної з іншими кімнатами житла. Це умова вкрай важливо.

Певний рівень вологості і температури в лазні можуть бути створені за рахунок парогенератора і обігріву всіх внутрішніх площин. Стіни, стеля, сидіння і столики можуть обігрівати або електроенергією, або водою. Водяний спосіб характеризується як більш економічний. Для нього, в технічному приміщенні необхідно розташувати котел, нагріває воду, а в поверхнях лазні прокласти труби з невеликим діаметром, за яким вона і буде циркулювати.

Відзначимо, що в банному приміщенні температура не повинна падати нижче 30 градусів. За 7 годин до банних процедур слід збільшити температурний показники до 45 градусів, а за пару годин - провести запуск парогенератора.

Парогенератор для турецкой бани с пультом дистанционного управления

Парогенератор цілком може називатися головним пристроєм турецької лазні. Потужність його повинна бути вибрана з урахуванням обсягу приміщення. Пристрій повинне відключатися автоматичним способом, якщо температура парної перевищить 55-градусний показник. Сам парогенератор слід монтувати в технічному приміщенні, а пульт управління - поряд з входом до приміщення.

Електроживлення в лазні

Электричество в турецкой бане

Безумовно, система електроживлення в бані повинна бути заснована на особливому термостійкому кабелі. Світильники повинні мати високий ступінь захисту від попадання води, щоб запобігти нещасний випадок.

При будівництві турецької лазні своїми руками передбачаються різноманітні оздоблювальні методики, які ґрунтуються на вологостійкості і теплоізоляції. Стіна турецької лазні має приблизно 7-10 сантиметрів товщини і включає шари утеплювача, гідроізоляції, опалювальні труби та інше. Перед тим, як почати заключну обробку, стіну слід добре обштукатурити, щоб ідеально вирівняти її. Сучасні оздоблювальні матеріали, багато в чому збігаються з класичними: мармур, керамічна плитка або скляна мозаїка. Ідеальним вважається мармур, так як він здатний довго утримувати тепло, а тому дуже приємний.

Не обійдеться турецька лазня і без курної.

Курна для турецкой бани

Курна не тільки представляє із себе класичний декоративний елемент, але і використовується для приготування особливого мильного розчину, з допомогою якого робиться масаж. не забудьте доповнити турецьку лазню і систему ароматерапії, здатними наповнити вологе гаряче повітря чарівними ароматами, які здатні надати розслаблюючу, оздоровчий або тонізуючий вплив.

Турецька лазня фото:

Круговая турецкая баня с куполом

Маленькая турецкая баня своими руками

Турецкая баня с оригинальной курной

Красивая турецкая баня своими руками

Небольшая светлая турецкая баня

Красивая дорогая турецкая баня

Турецкая баня с отделкой из камня

Красивая турецкая баня в ванной комнате

Читайте також: